Křesťanský svět: Celosvětové dějiny křesťanství

Křesťanský svět: Celosvětové dějiny křesťanství - Martin Marty | I15cajalco.com

...o 20. století. ... Kniha Křesťanský svět ... Křesťanský svět - Martin Marty, pevná vazba, český jazyk ... ... . Přidat komentář ... 0,00 kč 0 ks zboží . filosofickÁ literatura; doporučujeme; pŘipravujeme; rekodifikace; prÁvnickÁ literatura Křesťanství je monoteistické náboženství, to znamená, že se obrací ke každému člověku vůbec, a to jako k jednotlivé osobě. Protože příslušnost ke křesťanství není předem dána původem, kulturou a podobně, musí se vymezovat jinak, zejména přijetím jistého učení, morálky a náboženské praxe. Křesťanství je také náboženství hist ... Křesťanský svět - Celosvětové dějiny křesťanství | Odborná ... ... . Křesťanství je také náboženství historické, což znamená ... Kniha: Křesťanský svět (Martin Marty). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Křesťanský svět Celosvětové dějiny křesťanství. Lexikon historických míst Čech, Moravy a Slezska 150 K ... 2000 let křesťanství ilustrované církevní dějiny ... Křesťanský svět Celosvětové dějiny křesťanství . Martin Marty; Martin Marty . 0,0 . Sledovat autora ... Syntetickým a velice čtivým způsobem se věnuje šíření, rozkvětu, problémům a zvláštnostem křesťanství na jednotlivých kontinentech a v různých dějinných epochách. Čti víc. Křesťanský svět . Celosvětové dějiny křesťanství. Americký historik náboženství Martin Marty podává v této knize stručný přehled o celosvětových dějinách křesťanství od jeho vzniku až po 20. století. Syntetickým a velice čtivým způsobem se věnuje šíření, ... - Martin Marty: Křesťanský svět. Celosvětové dějiny křesťanství, Brno 2014.- Rudolf Říčan - Amedeo Molnár: Dvanáct století církevních dějin, Praha 1973.- Josef Šusta (ed.): Dějiny lidstva 1-3, Praha 1936-1942. Křesťanský svět - Celosvětové dějiny křesťanství - Celosvětové dějiny křesťanství - Martin Marty . Americký historik náboženství Martin Marty podává v této knize stručný přehled o celosvětových dějinách křesťanství od jeho vzniku až po 20. století. - Martin Marty: Křesťanský svět. Celosvětové dějiny křesťanství, Brno 2014.- Alister E. McGrath: Dějiny křesťanství. Úvod, Praha 2014- Jaroslav Kadlec: Dějiny katolické církve 1-3, Olomouc 1993.- Roland Fröhlich: Dva tisíce let dějin církve, Praha 1999. Křesťanský svět - Celosvětové dějiny křesťanství - Celosvětové dějiny křesťanství - Martin Marty Americký historik náboženství Martin Marty podává v této knize stručný přehled o celosvětových dějinách křesťanství od jeho vzniku až po 20. století. UPOZORNENIE: Milí priatelia, od soboty 14.3.2020 máme až do odvolania zatvorené. Objednávky cez náš e-shop www.podvrskom.sk balíme, posielame a aj vydávame na osobný odber.V Nitre vám knižky radi doručíme aj domov. Chceli by sme, aby ste vedeli, že v tejto dobe nám vaše objednávky pomáhajú prežiť a sme vám za ne vďační! Vznik islámu a tajné dějiny křesťanství aneb jak katolická církev zabila Krista, zničila křesťanství a stvořila islám ......

INFORMACE

AUTOR
Martin Marty
DIMENZE
12,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Křesťanský svět: Celosvětové dějiny křesťanství.pdf

POPIS

Americký historik náboženství Martin Marty podává v této knize stručný přehled o celosvětových dějinách křesťanství od jeho vzniku až po 20. století. Syntetickým a velice čtivým způsobem se věnuje šíření, rozkvětu, problémům a zvláštnostem křesťanství na jednotlivých kontinentech a v různých dějinných epochách. Kniha představuje další z bilančních titulů, které se objevily v souvislosti s výročím 2000 let od narození Ježíše Krista, a je vynikající studijní příručkou, jež pomáhá pochopit i současnou situaci křesťanských církví.

Chcete si přečíst knihu?Křesťanský svět: Celosvětové dějiny křesťanství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Marty. Číst Křesťanský svět: Celosvětové dějiny křesťanství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY