Z Hradešic do Vladivostoku a zpět: Z deníku legionáře

Z Hradešic do Vladivostoku a zpět: Z deníku legionáře - Karel Stuchl | I15cajalco.com

...ek 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt momentálně není skladem ... Doporučujeme-Akční ... . Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem Předpokládaná cena 249 ... E-kniha: Z Hradešic do Vladivostoku a zpět (Karel Stuchl). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Koupit Koupit eknihu. Podtitul: Válečný deník legionáře Deník Karla Stuchla z první světové války přináší pohled na ni takříkajíc zdola. Několik měsíců po vypuknutí první světové války v roce 1914 byl dvaadvacet ... Doporučujeme-Akční ... . Několik měsíců po vypuknutí první světové války v roce 1914 byl dvaadvacetiletý vesnický učitel Karel Stuchl povolán do rakouské armády a poslán na válečné pole. Z Hradešic do Vladivostoku a zpět. Válečný deník legionáře. Z originálních deníků Karla Stuchla k vydání připravili. Miroslav Stuchl a Michal Hrubý. Odpovědný redaktor Michal Hrubý. Obálka Robert Vanko. Sazba a e-kniha, grafická úprava PureHTML.cz. Vydalo nakladatelství & vydavatelství Volvox Globator. Štítného 17 ... napsal Řezníček z Brna Vážení Kosíři, právě dnes je výročí zahájení I. světové války. Vzpomeňme prosím všichni tichou chvilkou všechny naše drahé předky, kteří se nevrátili z bojišť této války. Já tak činím prostřednictvím recenze knihy, která mne velmi zaujala a jež celou tu první celosvětovou hrůzu popisuje... Z Hradešic do Vladivostoku a zpět Autor: Stuchl, Karel Nakladatel: Volvox Globator EAN: 9788075111029 ISBN: 978-80-7511-102-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 184 stran, česky Rozměry: 15 × 21,5 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Z Hradešic do Vladivostoku a zpět - Z deníku legionáře. Deník Karla Stuchla z první světové války přináší pohled na ni takříkajíc zdola. Několik měsíců po v.. 249,00Kč Cena bez DPH: 226,36Kč Z Hradešic do Vladivostoku a zpět - Z deníku legionáře Deník Karla Stuchla z první světové války přináší pohled na ni takříkajíc zdola. Několik měsíců po vypuknutí první světové války v roce 1914 byl dvaadvacetiletý vesnický učitel Karel Stuchl povolán do rakouské armády a poslán na válečné pole. Návrat domů aneb cesta legionáře Václava Balcara kolem světa. Zdeněk Jirásek Jiří Siostrzonek. Externí sklad. ... Z Hradešic do Vladivostoku a zpět - Z deníku legionáře. Karel Stuchl. Externí sklad. Kniha: Z Hradešic do Vladivostoku a zpět - Z deníku legionáře (Karel Stuchl)(Karel Stuchl) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Kniha vychází z deníku českého legionáře Františka Prudila. Je to zpověď obyčejného venkovského chasníka, který poprvé opustil nejbližší okolí, kdy...

INFORMACE

AUTOR
Karel Stuchl
DIMENZE
9,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Z Hradešic do Vladivostoku a zpět: Z deníku legionáře.pdf

POPIS

Deník Karla Stuchla z první světové války přináší pohled na ni takříkajíc zdola. Několik měsíců po vypuknutí první světové války v roce 1914 byl dvaadvacetiletý vesnický učitel Karel Stuchl povolán do rakouské armády a poslán na válečné pole. Vrátil se až za šest a půl roku. Odjel vlakem na jih do Rakouska a po válečných střetnutích, nekonečných pochodech nebo přepravě vlakem přes dnešní Slovinsko, Chorvatsko, Maďarsko, Slovensko, Polsko, Bělorusko, Ukrajinu, Rusko evropské i asijské, Čínu a opět Rusko, a pak lodí přes Tichý oceán a Středozemní moře se zastávkami ve velkých asijských přístavech, dorazil přes Terst znovu do své vlasti.

Chcete si přečíst knihu?Z Hradešic do Vladivostoku a zpět: Z deníku legionáře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Stuchl. Číst Z Hradešic do Vladivostoku a zpět: Z deníku legionáře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY