Zákeřná ebola: Thrillerový příběh podle skutečných událostí

Zákeřná ebola: Thrillerový příběh podle skutečných událostí - Richard Preston | I15cajalco.com

... ... Zákeřná Ebola (TV seriál) The Hot Zone; Drama / Sci-Fi / Thriller ... Zaklínač I: Poslední přání Andrzej Sapkowski pdf ulozto ... ... . ... Televizní seriál z produkce National Geographic vypráví na základě skutečných událostí příběh o původu viru Ebola. Vysoce nakažlivý smrtící vir se objevil v deštném pralese ve Střední Africe, odkud se dostal až do Ameriky. ... podle knihy, doktoři ... Zákeřná Ebola je první knihou, která se dotýká celé šíře problematiky vzácných smrtících virů. Popisuje události v období let 1967 až 1993. Zavede čtenáře do odl ... Zákeřná ebola: Thrillerový příběh podle skutečných událostí ... . Popisuje události v období let 1967 až 1993. Zavede čtenáře do odlehlé jeskyně v džungli, překypující uhynulými zvířaty, do letounu vezoucího živou biologickou bombu, do utajených laboratoří .. kniha obsahuje mapy.. Parametry ISBN kód: 9788024247274 EAN kód: 9788024247274 Rok vydání: 2014 Formát: 13,4x20,8 Vazba: Knihy - vázané Počet stran: 312 Zákeřná ebola - Thrillerový příběh podle skutečných událostí Vaše cena: 229 Kč Koupit Devět z deseti obětí infikovaných virem ebola zemře tak rychle a za tak otřesných okolností, že to děsí i experty na smrtelné choroby. Zákeřná ebola - Thrillerový příběh podle skutečných událostí autor: Preston Richard doporučená cena: 279 Kč naše cena:223Kč Zákeřná ebola - Thrillerový příběh podle skutečných událostí ... Zákeřná ebola - Thrillerový příběh podle skutečných událostí; Mikro; Mikro; Případ Kobra; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Moje knihovna ... Zákeřná ebola: Thrillerový příběh podle skutečných událostí Richard Preston Základy anthroposofie Jan Dostal kniha online Základy dětského lékařství František Stožický kniha Zákeřná ebola - Thrillerový příběh podle skutečných událostí-- autor: Preston Richard Virusphere : Ebola, AIDS, Influenza and the Hidden World of the Virus-- autor: Ryan Frank Přežijeme?-- autor: Garrettová Laurie Zákeřná ebola - Thrillerový příběh podle skutečných událostí. Richard Preston. kniha Devět z deseti obětí infikovaných virem ebola zemře tak rychle a za tak otřesných okolností, že to děsí i experty na smrtelné choroby. Zákeřná ebola - Thrillerový příběh podle skutečných událostí ... Našli mi vraha Chýlová Blanka Cena: 99 Kč Ke knize "Odvážnému štěstí přeje Válečné drama podle skutečných událostí" doporučujeme také: Deník malého poseroutky 1 Kinney, Jeff Cena: 195 Kč Dřevaři Jacobsen, Roy Cena: 168 Kč Deník malého ... Zákeřná ebola: Thrillerový příběh po...

INFORMACE

AUTOR
Richard Preston
DIMENZE
10,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Zákeřná ebola: Thrillerový příběh podle skutečných událostí.pdf

POPIS

Devět z deseti obětí infikovaných virem ebola zemře tak rychle a za tak otřesných okolností, že to děsí i experty na smrtelné choroby. Objevil se v roce 1976 v Zairu (dnešní Demokratická republika Kongo), v devadesátých letech se rozšířil do několika dalších afrických zemí. A jeho hrozba je zpět… Zákeřná ebola je první knihou, která se dotkla celé šíře problematiky vzácných smrtících virů. Popisuje události od zachycení výskytu eboly – zavede čtenáře do odlehlé jeskyně v džungli plné uhynulých zvířat, do letounu s živou virologickou bombou na palubě, do přísně utajených laboratoří, kde vojenští mikrobiologové riskují životy při studiu zabijáckých organizmů. Zákeřná ebola není román s vymyšlenou zápletkou: zdravotnici bojující o záchranu lidských životů v epidemií zasažených oblastech jsou skuteční – příběh zachycující jejich obětavé úsilí o odvrácení celosvětové katastrofy se však čte jako thriller, a to žel i po dvaceti letech, kdy virus udeřil znovu.

Chcete si přečíst knihu?Zákeřná ebola: Thrillerový příběh podle skutečných událostí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Preston. Číst Zákeřná ebola: Thrillerový příběh podle skutečných událostí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY