Tonička a pirát Jedno Oko

Tonička a pirát Jedno Oko - Dana Šianská | I15cajalco.com

...přísnější učitelka na celém světě ... Tonička a pirát Jedno oko | eKnihy, elektronické knihy ... ... . V městečku, kde učí, z ní mají všichni strach. Jednoho dne se nechtěně ocitne mezi piráty.Jaký bude od této chvíle její ... Tonička je nejpřísnější učitelka na celém světě. Vážení čtenáři, při objednávce nad 399,- od nás máte dopravu ZDARMA, svou zásobu čtení si můžete objednat poštou, PPL, anebo osobně vyzvednout přímo v Paláci knih Luxor. ... Tonička a pirát Jedno Oko. Celkov ... PDF Tonička a pirát Jedno oko - Databook ... . ... Tonička a pirát Jedno Oko. Celkové hodnocení ... Tonička nesnáší pláč. Plakat by se nemělo! Nedávno opět rozplakala jedno dítě. Počítalo a dostalo dvojku. Dítě se usmálo. Dvojka je přece hezká známka! „Smát se můžeš, až dostaneš jedničku," rozčílila se Tonička. „Dvojka je k pláči. Příšerná známka!" Dětské oči se zaplnily slzami. Tonička je nejpřísnější učitelka na celém světě. V městečku, kde učí, z ní mají všichni strach. Jednoho dne se nechtěně ocitne mezi piráty.Jaký bude od této chvíle její život? Budou jí piráti poslouchat? Nebo Toničku přesvědčí, aby se také stala pirátkou? Možné je i to, že nakonec všechno dopadne jinak. Tonička je ...

INFORMACE

AUTOR
Dana Šianská
DIMENZE
12,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Tonička a pirát Jedno Oko.pdf

POPIS

Tonička je nejpřísnější učitelka na celém světě. V městečku, kde učí, z ní mají všichni strach. Jednoho dne se nechtěně ocitne mezi piráty.Jaký bude od této chvíle její život? Budou jí piráti poslouchat? Nebo Toničku přesvědčí, aby se také stala pirátkou? Možné je i to, že nakonec všechno dopadne jinak. Svěží, dobrodružně pohádkový příběh nabídne překvapivé řešení. Kniha svým karikaturně vtipným a poutavým dějem nejen zaujme, ale zároveň pobaví jak malé, tak i starší čtenáře.

Chcete si přečíst knihu?Tonička a pirát Jedno Oko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Šianská. Číst Tonička a pirát Jedno Oko Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY