Tři v posteli

Tři v posteli - Carmen Reidová | I15cajalco.com

...edstavení tohoto titulu. Když už si myslíte, že máte tak dokonalý plán, že se nemůže nic hrozného stát, stane se něco ještě mnohem, mnohem horšího ... Tři v posteli / Nejlevnější knihy ... . Hrajeme i v karanténě - poprvé 4.4.2020 v 11.00 hod. 06.03.2020 Program Divadla Na Jezerce v dubnu 2020 05.03.2020 Ať žijí duchové! 19.4.2020 v Divadle Bez zábradlí Praha 05.03.2020 Muzikál Ples upírů v Goja Music Hall 04.03.2020 Komedie Normální debil ... Inzerát Tři v posteli v okrese Hlavní město Praha, cena 99Kč, od [email protected] na Sbazar.cz. Popis: Po Praze přivezu ... TŘI LETUŠKY V POSTELI / Divadlo Radka Brzobohatého ... ... .2020 Komedie Normální debil ... Inzerát Tři v posteli v okrese Hlavní město Praha, cena 99Kč, od [email protected] na Sbazar.cz. Popis: Po Praze přivezu jinak poštou vše viz foto Co říkáte na Sbazar.cz? Neustále pracujeme na tom, aby byly naše služby lepší a lepší. Budeme rádi, když ... Tři letušky v posteli v Praze! Vstupenky a informace o nadcházejícím představení. Divadlo Radka Brzobohatého, sobota 14. 3....

INFORMACE

AUTOR
Carmen Reidová
DIMENZE
10,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Tři v posteli.pdf

POPIS

Zábavný, citlivý a jemně hořký příběh ze současnosti o jednom fungujícím mateřství. Když se úspěšná a atraktivní žena rozhodne mít dítě, její život se obrátí vzhůru nohama... Atraktivní, úspěšná a ambiciózní Bella Browningová pracuje naplno, užívá si naplno a zbožňuje svého manžela, žurnalistu Dona (i když její chování tomu vždycky neodpovídá). Ale kdesi hluboko uvnitř cítí, že jí něco chybí... Dítě. Dona ta vyhlídka děsí, ale nakonec... Bella pracuje jako poradce pro vrcholový management firem, jejichž obrat se pohybuje v řádech mnoha milionů liber... Ona to přece zvládne! Nebo snad ne? Mezi záchvaty ranních nevolností, bouřících se hormonů a občasnými neuváženostmi s úžasným Chrisem z kanceláře si velmi rychle uvědomuje, jak je těžké být dokonalou, pracující moderní matkou, oplývající sex-appealem řecké bohyně. Belle se nakonec podaří s nástrahami spojenými s mateřstvím nějak vypořádat a stává se z ní silnější, šťastnější žena.

Chcete si přečíst knihu?Tři v posteli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carmen Reidová. Číst Tři v posteli Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY