Křivoklátským královským hvozdem: Tajemné stezky

Křivoklátským královským hvozdem: Tajemné stezky - Otomar Dvořák | I15cajalco.com

...vozdem v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Křivoklátským královským hvozdem (Otomar Dvořák) | Detail ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Všechny informace o produktu Kniha Tajemné stezky - Křivoklátským královským hvozdem Kniha - Dvořák Otomar, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tajemné stezky - Křivoklátským královským hvozdem Kniha - Dvořák Otomar. Hledáte Křivoklátským královským hvozdem od Otomar Dvořák? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Zboží ze stejné ... Edice "Tajemné stezky" | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . 33 prodejen po celé ČR Zboží ze stejné kategorie - Tajemné stezky - Křivoklátským královským hvozdem Tajemné stezky - Od Šumavy k Novohradský Novohradsko je trochu zapomenutým koutem jižních Čech. V samém srdci Čech, západně od Prahy se rozkládá rozsáhlé lesnaté území, jehož přírodní ráz nebyl dosud podstatněji narušen vlivem člověka. Křivoklátsko, nazývané podle významného gotického hradu, bývalo výsadním lovištěm českých knížat a králů a zdejší hluboké hvozdy si dodnes zachovaly ráz dávné divočiny. Tajemné stezky - Křivoklátským královským hvozdem. Kdo napsal knihu Tajemné stezky - Křivoklátským královským hvozdem? Autor...

INFORMACE

AUTOR
Otomar Dvořák
DIMENZE
10,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Křivoklátským královským hvozdem: Tajemné stezky.pdf

POPIS

V samém srdci Čech, západně od Prahy se rozkládá rozsáhlé lesnaté území, jehož přírodní ráz nebyl dosud podstatněji narušen vlivem člověka. Křivoklátsko, nazývané podle významného gotického hradu, bývalo výsadním lovištěm českých knížat a králů a zdejší hluboké hvozdy si dodnes zachovaly ráz dávné divočiny. Tato kniha se vám pokusí přiblížit Křivoklátskou vrchovinu v celé mnohotvárnosti a rozmanitosti. Projdeme se skalnatým údolím řeky Berounky kolem místa, kde čert kdysi stavěl most, nebo kde slavný spisovatel Ota Pavel „potkal ryby“, spatříme romantické hrady Křivoklát, Týřov, Jivno, Jenčov a Nižbor, odhalíme tajemství keltských zlatých pokladů, „propadlých zámků“, osamělých poutních kostelíků a zaniklých hradišť, pokusíme se nalézt „kamenné ráčky“ - trilobity, nahlédneme do štol dávných horníků i do divoké Skryjských jezírek, vystoupíme na posvátnou horu staroslovanského boha Velese a podnikneme safari rájem zvěře v Lánské oboře. A k hlubokým lesům samozřejmě také patří napínavé historky o krutých bojích hajných s pytláky, o loveckých tradicích a nebývalých honech, o loupežnících, čarodějích a démonických strašidlech. Otomar Dvořák, známý spisovatel, autor poutavých cestopisů a historických románů je zasvěceným průvodcem, neboť se v tomto kraji narodil, prochodil ho křížem krážem a dodnes tady často pobývá. Vázané, 208 stran s množstvím dobových ilustrací a starých pohlednic.

Chcete si přečíst knihu?Křivoklátským královským hvozdem: Tajemné stezky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Otomar Dvořák. Číst Křivoklátským královským hvozdem: Tajemné stezky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY