Čtyři západy slunce

Čtyři západy slunce - Mika Waltari | I15cajalco.com

... jsou dojímavým příběhem o nepokojném lidském srdci, o jeho ztrácení a nacházení, ale zaujmou i Waltariho jemným humorem ... Ctyri zapady slunce | HLEDEJCENY.cz ... . Čtyři západy slunce book. Read 9 reviews from the world's largest community for readers. Finského spisovatele Miku Waltariho (1908 - 1979) proslavil na c... Všechny informace o produktu Kniha Čtyři západy slunce Mika Waltari, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Čtyři západy slunce Mika Waltari. Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kred ... Hledejte: čtyři slunce | Ulož.to ... . Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí. 50+ videos Play all Mix - vypsaná fiXa - Čtyři slunce YouTube; vypsaná fiXa - Fogiho mantra - Duration: 3:35. Vypsaná fiXa 87,511 views. 3:35. Red ... Čtyři západy slunce přeložila česká překladatelská legenda Marta Hellmuthová, poprvé vyšly v roce 1976 a od té doby se po nich čtenáři stále ptají. Naše druhé vydání je obohacené o auto...

INFORMACE

AUTOR
Mika Waltari
DIMENZE
7,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Čtyři západy slunce.pdf

POPIS

V této knize s humorem i smutkem vypráví autor o podivuhodném létě, kdy psal svůj slavný román Egypťan Sinuhet, o vášnivé lásce k ženě z města svého mládí i o pokorném návratu do vlídného a laskavého domova. Čtyři západy slunce přeložila česká překladatelská legenda Marta Hellmuthová, poprvé vyšly v roce 1976 a od té doby se po nich čtenáři stále ptají. Naše druhé vydání je obohacené o autorovy vynikající tzv. Kritické poznámky, které v roce 1976 nemohly být z politických důvodů do knihy zařazeny.

Chcete si přečíst knihu?Čtyři západy slunce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mika Waltari. Číst Čtyři západy slunce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY