Bylinková zahrádka: co je skutečně důležité

Bylinková zahrádka: co je skutečně důležité - Burkhard Bohne | I15cajalco.com

... je, aby byl celistvý. (Můžete ale použít cokoliv, co se proti plevelu používá, třeba k tomu účelu vyrobenou textilii) Až máte kolo z kartonu přesně naměřené a ořezané, položte jej na zem a zvlhčete, třeba vodou z konve ... Bylinková zahrádka - co je skutečně důležité GRADA ... ... . Bylinková zahrádka . 18,35 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Bylinková zahrádka Co je skutečně důležité . Burkhard Bohne; Burkhard Bohne . 0,0 . Sledovať autora . Hobby a voľný čas. Všetky knihy autora . Grada, 2014. Vydavateľstvo Grada, 2014. Autor, zkušený zahradník, se s vámi podělí o všechny ... Bereme, co je . Pavla, hrdinka generačního románu Bereme, co j ... Bylinková zahrádka -- co je skutečně důležité ... . 0,0 . Sledovať autora . Hobby a voľný čas. Všetky knihy autora . Grada, 2014. Vydavateľstvo Grada, 2014. Autor, zkušený zahradník, se s vámi podělí o všechny ... Bereme, co je . Pavla, hrdinka generačního románu Bereme, co je, se narodila po druhé světové válce. Její prarodiče, cihelňáci z předměstí Vídně, přijali výzvu prezidenta Beneše k zahraničním Čechům, a vrátili se do původní vlasti. Byla počata devatenáctiletou Vídeňankou a stejně mladým Slovákem, otec pak musel ... Bylinková zahrádka - co je skutečně důležité Autor, zkušený zahradník, se s vámi podělí o všechny zkušenosti, které pěstováním bylinek získal. Dozvíte se vše o přípravě půdy, minerálních a organických hnojivech, úpravě záhonu, zalévání, nákupu semen či sadby a o každodenní péči o rostliny. Budete vě … Podrobný popis produktu Bylinková zahrádka. Co je skutečně důležité Kniha obsahuje názorné fotografické návody jak správně pěstovat vlastní zdravé, chutné a aromatické byliny. Z obsahu : Jeden záhon pro všechny. Obruby záhonů. Přehled prací od jara do podzimu. Rozmnožování, škůdci, půda....

INFORMACE

AUTOR
Burkhard Bohne
DIMENZE
9,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Bylinková zahrádka: co je skutečně důležité.pdf

POPIS

Autor, zkušený zahradník, se s vámi podělí o všechny zkušenosti, které pěstováním bylinek získal. Dozvíte se vše o přípravě půdy, minerálních a organických hnojivech, úpravě záhonu, zalévání, nákupu semen či sadby a o každodenní péči o rostliny. Budete vědět, jak bojovat s plevelem, jak rostliny zazimovat a které druhy pěstovat v květináčích. Nevynecháme ani nemoci či škůdce rostlin. V další části knihy jsou podrobné portréty všech bylinek - klasických, zeleného koření, vonných, středozemních, léčivých a mnoha dalších druhů. Seznámíte se s pěstováním na suché zídce, v květináči, na vyvýšených záhonech i s bylinkovou spirálou. Na konci knihy je kapitola o sklizni, zpracování a sušení bylinek. Najdete zde i osvědčené recepty. Kniha je bohatě ilustrována krásnými a názornými barevnými fotografiemi.

Chcete si přečíst knihu?Bylinková zahrádka: co je skutečně důležité ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Burkhard Bohne. Číst Bylinková zahrádka: co je skutečně důležité Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY