Léčitel

Léčitel - Marek Vadas | I15cajalco.com

...ěka, konzultacím, duchovnímu poradenství, odvádění duší zemřelých a zprostředkování přímého kontaktu s vlastním nitrem ... Naděje člověka - Oficiální stránky Jiřího Ledvinky ... . ... Léčitel - Jiří Seňko. 337 likes. Dokážu vám pomoci s nemocemi různého druhu, rušivými zónami v bytě i domě. Pro konzultaci volejte na tel.: 724 998 697. Obrátila se na něj například herečka Jiřina Bohdalová (86), s kterou léčitel rád žertoval, že by mohla díky svému příjmení považovat Bohdalov za svůj majetek. Chodili za ním ale také Eva Urbanová (57), Václav Hudeček (65), Dagmar Patrasová (62) a Felix Slováček (75), Lenka Filipová ( ... Bylinář a léčitel Wojnar - Home | Facebook ... . Chodili za ním ale také Eva Urbanová (57), Václav Hudeček (65), Dagmar Patrasová (62) a Felix Slováček (75), Lenka Filipová (64), Ladislav Chudík (†91 ... Vítejte na webových stránkách zaměřených na bylinky, lidové léčitelství, duševní příčiny nemocí, přírodní způsob léčby, léčení alternativními způsoby, rady pro zdraví atd. Pro maminky se připravuje dětská sekce zaměřená na léčení některých dětských nemocí pomocí bylinek, jako je třeba oslabená iminuta, kašel, průdušky, zahlenění, bolesti ... Léčitel - Miloslav Viktořík. 102 To se mi líbí. Hledáte pomoc při zdravotních a psychických potížích ? Pomůžu vám, kdykoliv se na mě obraťte! Uzdravuji v oborech: schizofrenie, psychózy, deprese... Zdeněk Kotvan Posledních pár let terapiím a seminářům věnuji v podstatě všechen svůj čas. Rád pomáhám a pomohu všem, kteří hledají světlo, lásku, duchovní pomoc, harmonii, duchovní a osobnos František Ferda (31. března 1915 Spálené Poříčí - 7. července 1991 Sušice) byl český kněz a léčitel, který byl údajně i na dálku schopen pomocí „informačního pole" stanovit přesnou diagnózu pacienta, příčinu a vývoj jeho onemocnění, a zároveň vybrat nejvhodnější přírodní léky a postup léčby. [zdroj?] Pro léčbu rakoviny vytvořil bezbílkovinnou ... Léčitel Ferdiš - Břetislav Chmelík. Čistím, otevírám a srovnávám čakry. Opravuji, vyrovnávám a harmonizuji energetické pole a auru. Léčitel Bohuslav Větrovský pořádá semináře na téma mystika, parapsychologie, meditační techniky, mesmerismus v praxi, energetická centra, akupresura v praxi. Léčitel Jonáš, Praha. 4 427 To se mi líbí · Mluví o tom (3). Poradna léčitele Jonáše je určená všem, kdo mají zdravotní či duševní potíže a rozhodli se je začít řešit. Můžete tady zdarma položit... Vážení zákazníci, i v této době jsme tu pro Vás a objednávky jsou stále pravidelně vyřizovány. Otevřena je PRODEJNA v POLIČCE: Po-Pá 8 - 12 h 13 - 16 h. So 8:30-11 h. Od 4.5.2020 je znovu OTEVŘENA prodejna v Praze v běžné provozní době Po a St. Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví a věříme, že celou situaci přečkáme. V internetovém obchodě Bohumila ... Jos...

INFORMACE

AUTOR
Marek Vadas
DIMENZE
8,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Léčitel.pdf

POPIS

Marek Vadas (* 1971 v Košicích) na svých cestách do rovníkové Afriky získal nejen znalosti místní kultury a zvyků, ale dokonce i důvěru krále jednoho z domorodých kmenů Kamerunu, a stal se jeho poradcem. Vadasovy povídky nás berou na cestu do tropických pralesů, zapadlých vesnic i bujících velkoměst černé Afriky, do míst, kde lidé dosud žijí s duchy, šamany a mytickými bytostmi. V takovém světě si může běloch vyměnit tělo s černochem, muž se přes noc promění v ženu a kuře přichystané k večeři vám zhltne neviditelný pes. Sny, vnuknutí a kouzla zde splývají se skutečností, ale základem je nakonec pokaždé lidská zkušenost – někdy úsměvná, jindy bolestná. Čtenář si postupně zvyká na exotické kulisy černého kontinentu a přitom zjišťuje, co je na těchto příbězích nejpodstatnější: ne to, že jsou africké, ale to, že jsou lidské. Kniha Léčitel získala prestižní cenu Anasoft Litera.

Chcete si přečíst knihu?Léčitel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Vadas. Číst Léčitel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY