Cesta k vykoupení: Některé věci se nedají odpustit

Cesta k vykoupení: Některé věci se nedají odpustit - Lisa Ballantyne | I15cajalco.com

...Kniha Cesta k vykoupení - Některé věci se nedají odpustit L, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Cesta k vykoupení - Některé věci se nedají odpustit L ... World of Warcraft - Zrod Hordy Christie Golden ... ... . Cesta k vykoupení - Některé věci se nedají odpustit. Hlídací pes. Cena v prodejně: 329,- Kč: Cena v e-shopu: 264,- Kč: Ušetříte: 65,- Kč (19%) Cesta k vykoupení - Některé věci se nedají odpustit Ballantyne Lisa. Neznámá dostupnost Nedostupné položky si můžete zařadit do seznamu hlídaných knih (hlídací pes). Jakmile ... Nová - informace k inzerátu... Inzerát již neexistuje. Zkuste ... Cesta k vykoupení (Lisa Ballantyne) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Neznámá dostupnost Nedostupné položky si můžete zařadit do seznamu hlídaných knih (hlídací pes). Jakmile ... Nová - informace k inzerátu... Inzerát již neexistuje. Zkuste knihu najít v aktuální nabídce bazaru. Cesta k vykoupení. Kdo napsal knihu Cesta k vykoupení? Autorem je Lisa Ballantyne. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Registrovat Přihlásit . ... Některé věci se nedají odpustit. 73% 4 3. Hodnotit lze až po přihlášení ... bezvadný stav - informace k inzerátu... Nová a nečtená, velmi pěkný stav - TV - informace k inzerátu... Cesta k vykoupení - některé věci se nedají odpustit bazar | Databáze knih Přihlásit Vytvořit profil Cesta k vykoupení. Ballantyne, Lisa. ... Nový autorčin poutavý román nese podtitul Některé věci nelze odpustit. Oč jde, se pozvolna rozkrývá prostřednictvím příběhu mladé ženy Margaret Hollowayové. Hrozivá autonehoda probudí v Margaret dávné a hluboko skrývané vzpomínky na dětství. ... Cesta k vykoupení: Podnázev ... Cesta k vykoupení Některé věci se nedají odpustit - Lisa Ballantyne ... Cesta k vykoupení Některé věci se n...

INFORMACE

AUTOR
Lisa Ballantyne
DIMENZE
6,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta k vykoupení: Některé věci se nedají odpustit.pdf

POPIS

Margaret zůstane po nehodě uvězněná v autě, to může co nevidět vybuchnout. Na poslední chvíli ji z vraku vytáhne neznámý muž. Margaret se najednou upamatuje na útržky ze svého dětství a dojde jí, proč si v životě připadala tak ztracená. Konečně chce zjistit, kdo vlastně je, a zároveň přijít na to, kdo je onen muž, který jí zachránil život. George neviděl svou dceru Moll od jejího narození. Teď si k ní chce najít cestu. Namlouvá si, že kdyby se setkali, jistě by mu padla kolem krku. Přitom si uvědomuje, že pokud si opravdu chce získat její srdce, musí si počínat velmi opatrně. Ale když idylické shledání otce s dcerou selže, George a Moll se dostanou do situace, která všechno změní. Oběma a navždy.

Chcete si přečíst knihu?Cesta k vykoupení: Některé věci se nedají odpustit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lisa Ballantyne. Číst Cesta k vykoupení: Některé věci se nedají odpustit Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY