Život za životem

Život za životem - Kate Atkinsonová | I15cajalco.com

...aopak posunulo čtenářský zážitek zase trochu jinam ... Život za životem — Nakladatelství Argo ... . ... Život za životem - audiokniha obsahuje příběh, ve kterém hlavní hrdinka prožívá alternativní verze událostí svého života v meziválečném Londýně. Autorka Kate Atkinsonová. Čte Tereza Bebarová. Režie a zvuk Miloš Vrána. Kdybyste mohli jednu, jedinou věc ve své minulosti změnit, co by to bylo? 50+ videos Play all Mix - Forum - život za život YouTube; Nije za tebe čovik ka ja - grupa Forum - Duration: 4:16. Tomislav Košta 27,896 views. 4:16. Forum ... Život z ... Kniha: Život za životem - Kate Atkinsonová | Knihy.ABZ.cz ... . Tomislav Košta 27,896 views. 4:16. Forum ... Život za životem book. Read 23,807 reviews from the world's largest community for readers. Angličanka Ursula Toddová zemře těsně po narození jedné únorov... Život za životem - Atkinsonová, Kate ; Ceněná anglická prozaička a dramatička přináší další ze svých nevšedních psychologicky laděných románů, tentokrát s atraktivním tématem opakujících se alternativních životů ... Život za životem 299,-Ihned ke stažení a poslechu. Koupit. Fantastický román, za který autorka získala ocenění Costa Awards. Příběh, ve kterém hlavní hrdinka prožívá alternativní verze událostí svého života v meziválečném Londýně. Kdybyste mohli jednu, jedinou věc ve své minulosti změnit, co by to bylo? Kn...

INFORMACE

AUTOR
Kate Atkinsonová
DIMENZE
5,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Život za životem.pdf

POPIS

Angličanka Ursula Toddová zemře těsně po narození jedné únorové noci roku 1910. V následující kapitole se téže únorové noci narodí znovu, přičemž tentokrát přežije, aby podstoupila celou řadu tragických, mnohdy heroických konců. Tak jako na divadle padá opona, v Ursulině příběhu „padá tma“, tedy smrt. Ta ovšem neznamená temný konec, ale je příslibem dalších,neomezených variant a pokračování. Není divu, že Ursula mívá silné pocity déja vu; je totiž obdařena možností prožívat tytéž chvíle a stavy znovu a znovu a snažit se zabránit osobním i dějinným katastrofám. Netrpělivě očekávaný román, jenž se stále drží na předních místech mezinárodních žebříčků a s přehledem poráží knihy J. K. Rowlingové i Padesát odstínů šedi.

Chcete si přečíst knihu?Život za životem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Atkinsonová. Číst Život za životem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY