Brambory na vloupačku

Brambory na vloupačku - Catharina Ingelman-Sundbergová | I15cajalco.com

...ory na vloupačku levn ... Pytel rašlový 35 x 50 cm (5 kg) balení 100 ks na brambory, zeleninu a ovoce - rašlové pytle bramborové jsou vhodné na brambory, cibuli, zeleninu, ovoce, palivové dříví, dřevo, štěpku, seno, trávu a na další zemědělské komodity ... Brambory na vloupačku - Catharina Ingelman-Sundberg ... ... . Rašlové pytle dodáváme standardně v barvě oranžové. Brambory na vloupačku. 2014 · Argo. 978-80-257-1260-3. Brambory na vloupačku. 2014 · ekniha · Argo. 9788025713488. Štítky. detektivky humor senioři napět ... Catharina Ingelman-Sundberg: Brambory na vloupačku "Než strávit zbytek života v domě pro seniory, to snad radši do vězení...", tak zní ústřední motto komediální kriminálk ... Brambory na vloupačku - Catharina Ingelman-Sundberg ... ... . 2014 · ekniha · Argo. 9788025713488. Štítky. detektivky humor senioři napět ... Catharina Ingelman-Sundberg: Brambory na vloupačku "Než strávit zbytek života v domě pro seniory, to snad radši do vězení...", tak zní ústřední motto komediální kriminálky Brambory na vloupačku. Knihu máme skladem. Žánr: Beletrie světová, Cena: 95 Kč. Při nákupu knížek v hodnotě 800 Kč a více máte poštovné po ČR zdarma! Srovnání cen Brambory na vloupačku. Nejlevnější e-shop ABC Kuchyně. Cena 705 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Brambory na vloupačku od Catharina [email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky....

INFORMACE

AUTOR
Catharina Ingelman-Sundbergová
DIMENZE
9,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Brambory na vloupačku.pdf

POPIS

Märtha, Lumen, Motyka, Stina a Anna-Greta se v domově důchodců Diamant ukrutně nudí. Jídlo je nevalné, zacházení špatné, mají málo pohybu a vedení šetří, kde může. To by se měli lépe i ve vězení! Märtha dostane geniální nápad – spáchají trestný čin a budou odsouzeni. Nějaký majetkový zločin, malou akci. Kořist pak darují chudým a přestárlým. Když mohl Robin Hood, proč ne my? Chopí se tedy chodítek a vydají se do luxusního hotelu, plného bohatých hostů. Ale plán se nevydaří. Chtějí-li uspět, musejí vymyslet dokonalý zločin. Dobrodružství začíná. Netrvá dlouho a Liga důchodců se zaplete s podsvětím, kde se může stát cokoli... Catharina Ingelman-Sundbergová (*1948) zahájila svou kariéru jako námořní archeoložka a strávila patnáct let zkoumáním historie lidstva na dnech oceánů po celém světě. Zúčastnila se expedic zkoumajících všechno možné, od vikinských lodí po východoindická plavidla. V 90. letech se začala věnovat psaní beletrie. Její historické romány (v nichž bohatě čerpala ze svých znalostí archeoložky) si okamžitě získaly čtenářský ohlas a jen ve Švédsku se jich dodnes prodalo už několik set tisíc. Uznání se Ingelman-Sundbergové dostalo i od kritiky, když v roce 1999 získala prestižní literární cenu Widdingpriset. Brambory na vloupačku jsou prvním dílem nové trilogie z žánru komediální „kriminálky“. Tato kniha vyšla už ve 24 jazycích a připravuje se i její fi lmové zpracování.

Chcete si přečíst knihu?Brambory na vloupačku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Catharina Ingelman-Sundbergová. Číst Brambory na vloupačku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY