Počátek zkázy

Počátek zkázy - Grant Blackwood, | I15cajalco.com

...eným... POČÁTEK ZKÁZY: Originál: 2014 , The Kill Switch Česko: listopad 2014 , nakladatelství BB/Art Anotace: Nejnovější člen Sigmy kapitán Tucker Wayne dostane od ředitele Crowea za úkol, aby se svým vycvičeným psem Kainem odvezl ze Sibiře ruského farmaceutického magnáta a vědeckého génia Abrama Bukolova, který má v rukou klíč k nové biologické zbrani, jež ohrožuje ... počátek - English translation - bab.la Czech-English ... ... ... Počátek zkázy 4.5 5 recenzí Nejnovější člen Sigmy kapitán Tucker Wayne dostane od ředitele Crowea za úkol, aby se svým vycvičeným psem Kainem odvezl ze Sibiře ruského farmaceutického magnáta a vědeckého génia Abrama Bukolova, který má v rukou klíč k nové biologické zbrani, jež ohrožuje život na celé planetě. E-kniha: Počátek zkázy - James Rollins Grant Blackwo ... Kniha Počátek zkázy - Rollins James, Blackwood Grant ... ... ... Počátek zkázy 4.5 5 recenzí Nejnovější člen Sigmy kapitán Tucker Wayne dostane od ředitele Crowea za úkol, aby se svým vycvičeným psem Kainem odvezl ze Sibiře ruského farmaceutického magnáta a vědeckého génia Abrama Bukolova, který má v rukou klíč k nové biologické zbrani, jež ohrožuje život na celé planetě. E-kniha: Počátek zkázy - James Rollins Grant Blackwood. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... V prvním díle, Počátek zkázy, se tahle dvojice snaží odvrátit globální apokalypsu, v tom druhém, Štvanice, zase hrozbu moderního válčení. Oba díly jsou navíc protkané střípky z jejich minulosti a tak se postupně dozvídáme co se stalo s Kainovým bratrem Ábelem nebo proč už není Tucker u armády. Hledáte Počátek zkázy od James Rollins,Grant Blackwood? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí. Počátek zkázy Predaj skončil. 3,9 Hodnotilo 9 používateľov 5 5x. 4 2x. 3 0x. 2 0x. 1 2x. 100+ zákazníkov už zakúpilo. 77 % zákazn...

INFORMACE

AUTOR
Grant Blackwood,
DIMENZE
5,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Počátek zkázy.pdf

POPIS

Nejnovější člen Sigmy kapitán Tucker Wayne dostane od ředitele Crowea za úkol, aby se svým vycvičeným psem Kainem odvezl ze Sibiře ruského farmaceutického magnáta a vědeckého génia Abrama Bukolova, který má v rukou klíč k nové biologické zbrani, jež ohrožuje život na celé planetě. Při zběsilé honičce od zamrzlých ruských stepí po žhavé jihoafrické savany, od válkou zmítaných hor Namibie po zasněžená Velká jezera ve Spojených státech, musejí Tucker s Kainem společně vyřešit odvěkou záhadu, jejíž kořeny sahají až k počátkům života na Zemi, a ještě k tomu unikat před nástrahami zkušených nájemných zabijáků a ruského generála toužícího po pomstě a moci. Pevné pouto mezi člověkem a psem bude podrobeno extrémní zatěžkávací zkoušce. Nalezení řešení a odvrácení globální apokalypsy bude vyžadovat jejich veškeré dovednosti, talent a především vzájemnou důvěru.

Chcete si přečíst knihu?Počátek zkázy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Grant Blackwood,. Číst Počátek zkázy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY