Růže z Yorku - Láska a válka

Růže z Yorku - Láska a válka - Sandra Worth | I15cajalco.com

...z Yorku - Láska a válka na prazskamuzea1918-2018 ... Růže z Yorku - Láska a válka - Sandra Worth | KOSMAS.cz ... ... .cz Růže z Yorku - Láska a válka 4.5 1 recenze První část trilogie o životě Richarda III., kterého mnozí současníci neprávem považovali za netvora, popisuje část jeho života, než se z něj řízením osudu stal anglický král. Sandra Worth - Růže z Yorku - Láska a válka. Vydalo Nakladatelství Brána, Praha 2014. První vydání. Kniha je uvnitř v zachovalém stavu. Desky troc ... Růže z Yorku - Láska a válka - Sandra Worth | Knihy Dobrovský ... . Kniha je uvnitř v zachovalém stavu. Desky trochu odrbané. Papírový přebal v horším stavu. Při více vyhraných aukcích je poštovné dle ceníku ČP! Do zahraničí nezasílám! Na dobírku nezasílám! Růže z Yorku - Láska a válka. ... Růže z Yorku - Koruna osudu. Mitfordské vraždy. Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Moje knihovna ... Růže z Yorku - Láska a válka - Sandra Worth . První část trilogie o životě Richarda III., kterého mnozí současníci neprávem považovali za netvora, popisuje část jeho života, než se z něj řízením osudu stal anglický král.Dočteme se o hluboké lásce Richarda, vévody z Gloucesteru, a lady Anne Nevilleové, které však podobně jako v případě Romea a Julie rozdělí ... VOĽNÝ ČAS Romány Růže z Yorku - Láska a válka. Růže z Yorku - Láska a válka. Sandra Worth. Brána , 2014 . Bežná cena: 16,40 € Naša cena: 15,58 € (ušetríte: 5%) Študenti: 14,43 € (ušetríte: 12% ... Růže z Yorku - Láska a válka Autor: Worth, Sandra Nakladatel: Brána EAN: 9788072437344 ISBN: 978-80-7243-734-4 Originál: The Rose of York Překlad: Hromadová, Jaroslava Popis: 1× kniha, vázaná, 348 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Mírně erotický příběh s detektivní zápletkou o tom, jak se z neštěstí rodí nenávist a touha po pomstě, jak zaslepenost pomstou přináší hřích a jak i v hříchu vzniká láska, protože ta má svá vlastní pravidla a může se zrodit i při Lekcích z nenávisti. ... Růže z Yorku Láska a válka Sandra Worth. Kód ... Růže z Yorku Láska a válka Autor Sandra Worth. Potom, co ji mafiánský manžel Mirek vyhodí uprostřed výjimečně studené březnové noci zmlácenou na ulici, zůstane Irena Vikárová odkázaná na pomoc svého dávného milence Sváti. Obsah knihy: Růže z Yorku - Láska a válka. První část trilogie o životě Richard...

INFORMACE

AUTOR
Sandra Worth
DIMENZE
5,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Růže z Yorku - Láska a válka.pdf

POPIS

První část trilogie o životě Richarda III., kterého mnozí současníci neprávem považovali za netvora, popisuje část jeho života, než se z něj řízením osudu stal anglický král. Dočteme se o hluboké lásce Richarda, vévody z Gloucesteru, a lady Anne Nevilleové, které však podobně jako v případě Romea a Julie rozdělí rodinný svár. Po vypuknutí občanské války se Anne musela na rozkaz svého otce Richarda, hraběte z Warwicku, provdat za Eduarda z Lancasteru, ale poté, co Eduard padne v boji, mladí milenci doufají, že tentokrát už jim nebude v cestě nic stát. Jejich naděje se nenaplní, protože se objeví další obrovská překážka a hrozí, že je rozdělí navždycky... Příběh o lásce v bouřlivém období války růží, v době plné nebezpečí a úkladů, kdy ambice a touha po moci hrstky vyvolených určovaly osud celé Anglie.

Chcete si přečíst knihu?Růže z Yorku - Láska a válka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sandra Worth. Číst Růže z Yorku - Láska a válka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY