Král: Bratrstvo černé dýky 12

Král: Bratrstvo černé dýky 12 - J. R. Ward | I15cajalco.com

... hrozba Bastardů trefuje do černého a Wrath je nucen č ... Král - Ward Jessica R. | Knihovnicka.NET ... ... Král (Bratrstvo černé dýky, #12) Král (Bratrstvo černé dýky, #12) by J.R. Ward, Gena Showalter, Nalini Singh, Lara Adrian, Sherrilyn Kenyon, Larissa Ione, Kresley Cole, Kerrelyn Sparks, Jeaniene Frost, Pamela Palmer, Suzanne Wright, Rebecca Zanetti ==== >>> Download here: is.gd/OyLaul ==== free Král (Bratrstvo černé dýky, #12) djvu ... Název: Král Původní název: King Autor: J. R. Ward ... Bratrstvo černé dýky 12 - Král - J.R. Ward | Elektronická ... ... ... Název: Král Původní název: King Autor: J. R. Ward Žánr: paranormální romance Série: Bratrstvo černé dýky Díl v sérii: 12. d... Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Elektronická kniha: Bratrstvo čené dýky 12 Král Autor: J.R. Ward Wrath, syn Wrathův, se po staletí obracel ke svému trůnu zády, ale teď konečně přijal otcovo žezlo s pomocí své milované družky. Bratrstvo černé dýky 12 - Král Predaj skončil. 5,0 Hodnotil 1 použivateľ 5 1x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100 % zákazníkov odporúča. Wrath, syn Wrathův, se po staletí obracel ke svému trůnu zády, ale teď konečně přijal otcovo žezlo - s pomocí své milované družky. Koruna ho však na hlavě tíží. Bratrstvo černé dýky 12 - Král Prodej skončil. 5,0 Hodnotil 1 uživatel 5 1x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100 % zákazníků doporučuje. Wrath, syn Wrathův, se po staletí obracel ke svému trůnu zády, ale teď konečně přijal otcovo žezlo - s pomocí své milované družky. Koruna ho však na hlavě t...

INFORMACE

AUTOR
J. R. Ward
DIMENZE
3,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Král: Bratrstvo černé dýky 12.pdf

POPIS

Wrath, syn Wrathův, se po staletí obracel ke svému trůnu zády, ale teď konečně přijal otcovo žezlo – s pomocí své milované družky. Koruna ho však na hlavě tíží. Válka s Vyhlazovací společností stále zuří, hrozba Bastardů trefuje do černého a Wrath je nucen činit rozhodnutí, která ohrožují všechno – a všechny. Beth Randallová se domnívala, že ví, do čeho jde, když spojila svůj život s posledním čistokrevným upírem na planetě: nebude to procházka růžovým sadem. Jenže když se rozhodne, že chce dítě, není připravená na Wrathovu reakci – ani na propast, která tím mezi nimi vznikne. Otázka zní: zvítězí pravá láska... nebo ji přemůže trýznivé dědictví?

Chcete si přečíst knihu?Král: Bratrstvo černé dýky 12 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. R. Ward. Číst Král: Bratrstvo černé dýky 12 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY