Pilot a Malý princ: Život Antoina de Saint-Exupéryho

Pilot a Malý princ: Život Antoina de Saint-Exupéryho - Petr Sís | I15cajalco.com

...e Riou u Marseille) byl francouzský spisovatel, letec, často je považován také za filozofa a humanistu ... Pilot a Malý princ (Petr Sís) | Detail knihy | ČBDB.cz ... .Mezi jeho nejznámější díla patří Země lidí, Citadela nebo Malý princ Petr Sís s empatií, lehkostí a citem pro dobovou atmosféru vypráví příběh legendárního francouzského letce, dobrodruha a spisovatele Antoina de Saint-Exupéryho (1900-1944). Všechny informace o produktu Kniha Pilot a Malý princ - Život Antoina de Saint-Exupéryho, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pilot a Malý princ - Život Antoina de Saint-Exupéryho. Popis. Život Antoina de Saint-Exupéryho Kniha o osamělosti, hledání krásy a smyslu života. Petr S ... Pilot a Malý princ - Knihkupectví Luxor ... . Popis. Život Antoina de Saint-Exupéryho Kniha o osamělosti, hledání krásy a smyslu života. Petr Sís s empatií, lehkostí a citem pro dobovou atmosféru vypráví příběh legendárního francouzského letce, dobrodruha a spisovatele Antoina de Saint-Exupéryho (1900-1944). Malý princ (francouzsky Le petit prince) vydaný v roce 1943 je nejznámější literární dílo francouzského spisovatele a pilota Antoina de Saint-Exupéryho.Jde současně o jeden z nejznámějších pohádkových příběhů moderní světové literatury. Kniha obsahuje mnoho metafor a přirovnání, lze zde najít myšlenky, které autor konkrétněji vyjádřil v Zemi lidí. Pilot a Malý princ. Celkové hodnocení ... dobrodruha a spisovatele Antoina de Saint-Exupéryho (1900-1944). Mimořádně zpracovaný obrazový životopis sleduje rodinné zázemí, dětské sny, práci pro leteckou poštu i osudový poslední let nad Středozemním mořem. Je to portrét muže, jenž s oblibou četl i psal přímo v ... Pilot a Malý princ Autor Petr Sís. Populární; Nádherná kniha o osamělosti a hledání smyslu života. Autor se sobě vlastní empatií, lehkostí a citem pro dobovou atmosféru vypráví příběh legendárního francouzského letce, dobrodruha a spisovatele Antoina de Saint-Exupéryho (1900- ... Pilot a Malý princ - Život Antoina de Saint-Exupéryho Nádherná kniha o osamělosti, hledání krásy a smyslu života. Petr Sís s empatií, lehkostí a citem pro dobovou atmosféru vypráví příběh legendárního francouzského letce, dobrodruha a spisovatele Anto... Paříž - Záhada smrti slavného autora Malého prince Antoina de Saint-Exupéryho trápila genera...

INFORMACE

AUTOR
Petr Sís
DIMENZE
10,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Pilot a Malý princ: Život Antoina de Saint-Exupéryho.pdf

POPIS

Kniha o osamělosti, hledání krásy a smyslu života. Petr Sís s empatií, lehkostí a citem pro dobovou atmosféru vypráví příběh legendárního francouzského letce, dobrodruha a spisovatele Antoina de Saint-Exupéryho (1900–1944). Mimořádně zpracovaný obrazový životopis sleduje rodinné zázemí, dětské sny, práci pro leteckou poštu i osudový poslední let nad Středozemním mořem. Je to portrét muže, jenž s oblibou četl i psal přímo v kokpitu letadla, odvážně překonával hranice dosud možného a zároveň zůstal velkým snílkem. Po celý život si v sobě uchoval zvědavé a hravé dítě – svého Malého prince.

Chcete si přečíst knihu?Pilot a Malý princ: Život Antoina de Saint-Exupéryho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Sís. Číst Pilot a Malý princ: Život Antoina de Saint-Exupéryho Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY