Pro parohatou zvěř

Pro parohatou zvěř - David Kořínek | I15cajalco.com

...ání scelými zrny obilnin doje k dobrému promísení bez následné separace ... Premin spárkatá | Home ... . Význam minerálních látek pro zvěř Z makroprvků se upřežvýkavců nejčastěji sleduje vápník, fosfor, hořčík, draslík asodík. Za kritérium adekvátního přísunu Výhody použití těchto minerálních granulí je stejné, jako u varianty pro parohatou zvěř. Doplňková krmiva granulovaná Premin® směs PAROŽENÍ je granulovaný bílkovinný koncentrát, který se musí mísit v dávce 10-30% do krmné směsi. Slouží k obohacení krmných dávek o proteiny, makroprvky, stopové prvky ... PDF Krmiva pro spárkatou zvěř a pets katalog produktů ... . Slouží k obohacení krmných dávek o proteiny, makroprvky, stopové prvky a vitamíny. Sbírka Pro parohatou zvěř je literární prvotina dvacetiletého rodáka z Hradce Králové Davida Kořínka. Uvnitř knihy čtenář nalezne dva oddíly. První z nich s názvem Dálkové spoje obsahuje výběr cca 16 básní z produkce D. Kořínka. Druhý oddíl tvoří poema Triumvirát. David Kořínek je mladý básník z Hradce Králové. K poezii se dostal jako čtrnáctiletý. Nejraději píše v nočních či brzkých ranních hodinách. Ve svých teprve dvaceti letech vydal první básnickou sbírku s názvem Pr...

INFORMACE

AUTOR
David Kořínek
DIMENZE
4,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Pro parohatou zvěř.pdf

POPIS

Sbírka Pro parohatou zvěř je literární prvotina dvacetiletého rodáka z Hradce Králové Davida Kořínka. Uvnitř knihy čtenář nalezne dva oddíly. První z nich s názvem Dálkové spoje obsahuje výběr cca 16 básní z produkce D. Kořínka. Druhý oddíl tvoří poema Triumvirát. „Triumvirát“ je text s jistou autobiografickou rovinu, ač s velkou dávkou stylizace. Triumvirát je takovou malou sondou do hlavy čerstvě dospělého člověka, který z jistých důvodů nikdy není sám. Vlastně dosti často ani není sám sebou. Takřka nahodile se v něm střídají tři personality - Esex, Vatari a Gabriel. Auto o těchto třech sám říká: „Kdybych to měl shrnout, Vatari miloval, Esex nenáviděl a Gabriel, ten to všechno žehlil. Ale to jen, kdybych to měl shrnout, jinak je to totiž složitější.“ Společně se tak tato trojice hrdinů snaží vypořádat s partnerským vztahem s dívkou, která vlastně asi neví, že žije polygamním životem, ale přitom ví, že jí neustálé výkyvy ze strany personality Esexe/Vatariho/Gabriela hrozivě zraňují. Oddíl „Dálkové spoje“ obsahuje výběr cca 16 básní z produkce D. Kořínka z roku 2013.

Chcete si přečíst knihu?Pro parohatou zvěř ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Kořínek. Číst Pro parohatou zvěř Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY