Pozornost: Skrytá cesta k dokonalosti

Pozornost: Skrytá cesta k dokonalosti - Daniel Goleman | I15cajalco.com

...n pozoruhodné ... Skrytá cesta k dokonalosti ... Pozornost - Skrytá cesta k dokonalosti - Goleman Daniel od ... ... . GOLEMAN Daniel. Info: Jan Melvil Publishing, 2014 (1.) - váz., 312 str. Z angl. přel. J. Melvil Pozornost - Skrytá cesta k dokonalosti. Původní cena: ... který je v naprostém protikladu k žádoucímu stavu „open awareness" (otevřené pozornosti). Nedokážeme myslet, a nedokážeme nemyslet. Goleman se proto věnuje i tématu uvolnění a relaxace, neboť právě okamžiky odpočinku jsou z hlediska prožívání ... Kniha Pozornost: Skrytá cesta k dokonalos ... Pozornost: Skrytá cesta k dokonalosti by Daniel Goleman ... ... ... Kniha Pozornost: Skrytá cesta k dokonalosti na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Pozornost: Skrytá cesta k dokonalosti od... Pozornost je jako skrytá cesta k dokonalosti a ovládnutí své pozornosti znamená i zvládnutí své životní cesty. Kniha je jako příručka pro každého, kdo se zajímá o téma psychologie a mentální stability, kdo se chce naučit porozumět lidem, sám sobě, rodině, svým známým, kolegům i podřízeným. Vědci pozornost již léta… Slavný americký psycholog prosí o pozornost Daniel Goleman: Pozornost: skrytá cesta k dokonalosti.Jan Melvil, Brno, 2014, 312 s. Daniel J. Goleman (1946) je uznávaný americký psycholog, který se proslavil svojí knihou Emoční inteligence.Ta pojednává o tom, že vysoké IQ není zárukou prosperity ani štěstí a že důležitější je rozvíjení vnímavosti k vlastním emocím i ... Pozornost Skrytá cesta k dokonalosti rozvoj pozornosti. Daniel Goleman. Moje hodnocení ... Jak sám Goleman říká: „Pozornost je podceňovaný a přehlížený duševní proces, na kterém však mimořádně záleží. Aniž bychom si příliš všímali kuželu světla naší pozornosti, je to právě její momentální zaměření, co ... Pozornost - Skrytá cesta k dokonalosti Knihy od Melvil Publishing | Osobní rozvoj a motivace | Životní pomoc, psychologie | Podnikání a produktivita Stará cena: 329.00 Kč Pozornost (Skrytá cesta k dokonalosti) Napsal Daniel Goleman Z anglického originálu "Focus: The Fidden Driver of Excellence" přeložil Jan Melvil Vydal Jan Melvil Publishing (2014) www.melvil.cz 312 stran Vystavil Maaristaan v 1:00. Odeslat e-mailem BlogThis!...

INFORMACE

AUTOR
Daniel Goleman
DIMENZE
5,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Pozornost: Skrytá cesta k dokonalosti.pdf

POPIS

Co mají společného špičkový neurochirurg a slavný sportovec? Proč nedávná hádka s někým blízkým neustále zaměstnává vaši hlavu? A lze to vypnout? Proč nedokážeme ignorovat naštvané obličeje? A řídíme své týmy, firmičky či instituce opravdu nejlépe, jak je to jen možné? Odpovědi naleznete v knize slavného psychologa a publicisty Daniela Golemana, autora světového bestselleru Emoční inteligence. Životní úspěch nás i našich dětí záleží podle autorových zjištění z valné části na schopnosti vědomě zaměřovat pozornost (tzv. mindfulness). Průzkumy potvrzují, že schopnost sebeberegulace předčí inteligenci i sociální zázemí, pokud jde o předvídání budoucího úspěchu v zaměstnání a životě. Přesto tato schopnost představuje opomíjenou část naší mentální výbavy. Cílem čtivé a objevné knihy je posvítit si na tuto podceňovanou dovednost a na její klíčovou roli v budování plnohodnotného života. Nepřetržitý příval e-mailů, textů, zpráv, papírové pošty a videí dohání podle Golemana náš mozek do režimu, který je v naprostém protikladu k žádoucímu stavu „open awareness“ (otevřené pozornosti). Nedokážeme myslet, a nedokážeme nemyslet. Goleman se proto věnuje i tématu uvolnění a relaxace, neboť právě okamžiky odpočinku jsou z hlediska prožívání nejhodnotnější částí našeho dne – zvláště pokud jde o kreativitu. Zkombinováním špičkového výzkumu s praktickými poznatky prozkoumal autor pozornost ve všech jejích formách a přesvědčivě dokázal, že máme-li přežít ve složitém světě plném neustálého vyrušování a výzev, musíme tuto dávno ztracenou schopnost opět dostat pod svou kontrolu.

Chcete si přečíst knihu?Pozornost: Skrytá cesta k dokonalosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Goleman. Číst Pozornost: Skrytá cesta k dokonalosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY