Peněžní ekonomie a bankovnictví

Peněžní ekonomie a bankovnictví - - | I15cajalco.com

...smu, tvořen řadou dílčích trhů. Kupte knihu Peněžní ekonomie a bankovnictví od Zbyněk Revenda, Martin Mandel, Jan Kodera, Petr Musílek, Petr Dvořák, Jaroslav Brada na Martinus ... Bankovnictví - maturitní otázka (2) | Ekonomie-ucetnictvi.cz ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Peněžní ekonomie a bankovnictví Petr Dvořák, Martin Mandel, Zbyněk Revenda, Petr Musílek, Jan Kodera Limited preview - 2015. Common terms and phrases. Peněžní ekonomie a bankovnictví Zbyněk Revenda, Martin Mandel, Jan Kodera, Petr Musílek, Petr Dvořák. Praxe penežní ekonomie a bankovnictví v unikátn ... Kniha: Peněžní ekonomie a bankovnictví | Knihy.ABZ.cz ... . Common terms and phrases. Peněžní ekonomie a bankovnictví Zbyněk Revenda, Martin Mandel, Jan Kodera, Petr Musílek, Petr Dvořák. Praxe penežní ekonomie a bankovnictví v unikátní knize! Odborná kniha týmu předních domácích odborníků v oblastech měnové politiky, bankovnictví a peněžních a kapitálových trhů. ... Peněžní ekonomie a bankovnictví Autor Zbyněk Revenda. Odborná kniha týmu předních domácích odborníků v oblastech měnové politiky, bankovnictví a peněžních a kapitálových trhů. V šesti částech se autoři zabývají teorií peněz a úrokové míry, komerčním bankovnictvím, finančními trhy, ce ... celý popis. Dárek! Peněžní ekonomie a bankovnictví 299,-Ihned ke čtení Koupit V šesti částech se autoři zabývají teorií peněz a úrokové míry, komerčním bankovnictvím, finančními trhy, centrálním bankovnictvím a regulací a dohledem bank, měnovou teorií a politikou, a také mezinárodními financemi....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Peněžní ekonomie a bankovnictví.pdf

POPIS

Odborná kniha týmu předních domácích odborníků v oblastech měnové politiky, bankovnictví a peněžních a kapitálových trhů. V šesti částech se autoři zabývají teorií peněz a úrokové míry, komerčním bankovnictvím, finančními trhy, centrálním bankovnictvím a regulací a dohledem bank, měnovou teorií a politikou, a také mezinárodními financemi. Aktualizované vydání představuje změny měnové politiky a regulace a dohledu finančních institucí spojené s finanční a ekonomickou krizí. Zásadní pozornost je přitom věnována České republice a Evropské měnové unii.

Chcete si přečíst knihu?Peněžní ekonomie a bankovnictví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Peněžní ekonomie a bankovnictví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY