Sharpův regiment

Sharpův regiment - Bernard Cornwell | I15cajalco.com

...ard Cornwell. Nová dramatická dobrodružství skvělého vojáka a důstojníka Sharpa v napoleonských válkách ... Sharpův regiment - Bernard Cornwell | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Richard Sharpe a invaze do Francie, červen až listopad 1813 Jihoessexský regiment se ocitá ve smrtelném nebezpečí. Sharpův regiment - Bernard Cornwell. Nová dramatická dobrodružství skvělého vojáka a důstojníka Sharpa v napoleonských válkách. Richard Sharpe a... Sharpův regiment od Bernard Cornwell v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Watch Sharpe - Season 4, ... Sharpe's Regiment (Sharpe, #17) by Bernard Cornwell ... .CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Watch Sharpe - Season 4, Episode 1 - Sharpe's Regiment: June, 1813 The South Essex is seriously short of men, and when Wellingtion is told there are no recruits available, h... Sharpův regiment Bernard Cornwell. Sharpův regiment. Bernard Cornwell. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.9 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha Poslední kusy lze odebrat pouze na vybraných prodejnách ... O čem je kniha Sharpův regiment? Anotace Nová dramatická dobrodružství skvělého vojáka a důstojníka Sharpa v napoleonských válkách. Richard Sharpe a invaze do Francie, červen až listopad 1813. Jihoessexský regiment se ocitá ve smrtelném nebezpečí. Neohrožují ho však Francouzi, ale byrokraté ve Whitehallu. Most of Sharpe's books describe actions abroad (Britain's military, very sensibly, doesn't believe in playing home games), but in Sharpe's Regiment our hero is sent home to raise soldiers for his regiment, the South Essex, and once in England he runs into an old enemy - Sir Henry Simmerson, once a Colonel of the South Essex and now, what else, a taxman....

INFORMACE

AUTOR
Bernard Cornwell
DIMENZE
9,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Sharpův regiment.pdf

POPIS

Nová dramatická dobrodružství skvělého vojáka a důstojníka Sharpa v napoleonských válkách. Richard Sharpe a invaze do Francie, červen až listopad 1813. Jihoessexský regiment se ocitá ve smrtelném nebezpečí. Neohrožují ho však Francouzi, ale byrokraté ve Whitehallu. Pokud nepřijdou z Anglie posily, bude jihoessexský regiment zrušen. Sharpe je rozhodnutý, že něco takového nesmí připustit, a spolu s Harperem se vrací do Anglie, kde odhaluje hnízdo vysoce postavených intrikánů, kteří jsou schopni jediným slovem zničit celou jeho kariéru. Za této situace je nucen jít do nejriskantnějšího boje svého života, v němž mu nemusí stačit ani vliv prince regenta.

Chcete si přečíst knihu?Sharpův regiment ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernard Cornwell. Číst Sharpův regiment Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY