Neviditelné inspirace: Sborník z konference Význam spirituality v lidské tvořivosti

Neviditelné inspirace: Sborník z konference Význam spirituality v lidské tvořivosti - - | I15cajalco.com

... naučná, 2014, Kolektiv autorů, 68, česk ... Léčivé drahé kameny: Litoterapie a její působení na tělo ... ... ... Ks: Titul: Cena : Neviditelné inspirace. Sborník z konference Význam spirituality v lidské tvořivosti: 119 Kč Neviditelné inspirace : sborník z konference Význam spirituality v lidské tvořivosti / [do sborníku přispěli Pavol Bargár ... et al.]. -- 1. vyd. -- Praha : Obec širšího společenství českých unitářů, 2014. -- 68 s. : il., portréty ; 25 cm. -- Konference se konala ... Obec širšího společenství českých unitářů ... ., portréty ; 25 cm. -- Konference se konala v Praze 1. března 2014. -- ISBN : 978-80-904909-3-2 (brož ... Neviditelné inspirace: Sborník z konference Význam spirituality v lidské tvořivosti Tvorba se zdaleka netýká jen umění a řemesel, je ze své podstaty obsažena v každé činnosti, na níž člověku záleží, kterou nedělá jen mechanicky. Neviditelné inspirace (Sborník z konference VÝZNAM SPIRITUALITY V LIDSKÉ TVOŘIVOSTI) Obec širšího společenství českých unitářů, 2014 Posíláme do 8 dní Neviditelné inspirace: Sborník z konference Význam spirituality v lidské tvořivosti. Nevěsta z modrého domu Murilo Rubiao pdf ulozto. Neviditelné inspirace: Sborník z konference Význam spirituality v lidské tvořivosti. ... Etapový závod Czech Cycling Tour vyhrál Josef Černý z Frýdku-Místku Celkovým vítězem devátého ročníku etapového závodu první kategorie UCI Czech Cycling Tour se stal čtyřiadvacetil.. komentářů: 0 Místním občanům, ale i ... Neviditelné inspirace. Sborník z konference Význam spirituality v lidské tvořivosti - kol. - Obec širšího společenství česk. Význam spirituality v lidské tvořivosti (2014 : Praha, Česko) Neviditelné inspirace : sborník z konference Význam spirituality v lidské tvořivosti / [do sborníku přispěli Pavol Bargár ... et al.]. -- 1. vyd. Praha : Obec širšího společenství českých unitářů, 2014. Eugenika Duše - Tajemství toho, co ji tvoří . Fiktívny (alebo skutočný?) rozhovor Boha-tvorcu s autormi knihy, kde sa odpovedá na otázky, nad akými si ľudia odjakživa lámu hlavu v snahe prísť na akceptovateľné, uspokojivé metafyzické, filozofické alebo náboženské riešenia záhady našej existencie. Neviditelné inspirace. ... Sborník z konference VÝZNAM SPIRITUALITY V LIDSKÉ TVOŘIVOSTI. Tvorba se zdaleka netýká jen umění a řemesel, je ze své podstaty obsažena v každé činnosti, na níž člověku záleží, kterou nedělá jen mechanicky. Autoři této publikace zacházejí ještě dál a ukazují, že v každé takové... Neviditelné inspirace (Sborník z konference VÝZNAM SPIRITUALITY V LIDSKÉ TVOŘIVOSTI) Obec širšího společenství českých unitářů, 2014 Posielame do 8 dní Neviditelné inspirace (Sborník z konference VÝZNAM S...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Neviditelné inspirace: Sborník z konference Význam spirituality v lidské tvořivosti.pdf

POPIS

Tvorba se zdaleka netýká jen umění a řemesel, je ze své podstaty obsažena v každé činnosti, na níž člověku záleží, kterou nedělá jen mechanicky. Autoři této publikace zacházejí ještě dál a ukazují, že v každé takové činnosti je potenciálně přítomná i spiritualita, tedy duchovní rozměr. Spiritualita v tomto pojetí může být člověku nepřetržitou neviditelnou inspirací na cestě k harmonickému a zodpovědnému bytí, záleží jen na tom, do jaké míry ji jsme schopni a ochotni vnímat. Ve sborníku je představeno šest z neomezeného množství přístupů k této „neviditelné inspiraci“: Z obecného hlediska se spiritualitě a chápání lidské duše věnuje Petr Samojský, filozoficky ji pojímá Anna Hogenová, vztahy spirituality a vědy zkoumá František Mikeš, význam ve výchově a vzdělávání představuje Anežka Šubrová a z perspektivy dokumentu Světové rady církví Tvořivá energie pro život v plnosti se jí zabývá Pavol Bargár. Téma lidské spirituality je tím otevíráno z méně tradičních úhlů pohledu a vybízí k hledání dalších.

Chcete si přečíst knihu?Neviditelné inspirace: Sborník z konference Význam spirituality v lidské tvořivosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Neviditelné inspirace: Sborník z konference Význam spirituality v lidské tvořivosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY