50 tajemství přesvědčování

50 tajemství přesvědčování - Robert B. Cialdini, | I15cajalco.com

...Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu ... PDF ustr.gov ... . Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... 50 tajemství přesvědčování Noah J. Goldstein, Steve J. Martin a Robert B. Cialdini Překlad: Vít Prokůpek Obálka: Petra Bobalová Odpovědný redaktor: Lenka Čížková Technický ... 50 tajemství přesvědčování 0% 0 0 Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a ... 50 tajemství přesvědčování - Robert B. Cialdini, a kol ... ... . Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem. 50 tajemství přesvědčování Autor Robert B. Cialdini. Ať jste manažer, právnička, zdravotník, servírka, obchodník, učitel nebo máte úplně jinou profesi, kniha je napsána tak, aby vám pomohla stát se mistry přesvědčování. 50 tajemství přesvědčování kniha od: Robert B. Cialdini. 78 % 9 hodnocení ... 50 tajemství přesvědčování. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Ať jste manažer, právnička, zdravotník, servírka, obchodník, učitel nebo máte úplně jinou profesi, kniha je napsána tak, aby vám pomohla stát se mistry přesvědčování. ... 50 tajemství přesvědčování. Cena s DPH 299,00 Cena bez DPH 271,82 Kč ... 50 tajemství přesvědčování Predaj skončil. 4,5 Hodnotilo 2 používateľov 5 1x. 4 1x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 20+ zákazníkov už zakúpilo. 100 % zákazníkov odporúča. 1 používateľská recenzia. Created Date: 8/1/2017 2:50:51 PM 50 tajemství přesvědčování Robert B. Cialdini, Noah. J. Goldstein, Steve J. Martin. Přesvědčování a ovlivňování je řemeslo, které se dá naučit. Ať jste manažer, právnička, zdravotník, servírka, obchodník, učitel nebo máte úplně jinou profesi, kniha je napsána tak, aby vám pomohla stát se mistry přesvědčování ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literat...

INFORMACE

AUTOR
Robert B. Cialdini,
DIMENZE
10,27 MB
NÁZEV SOUBORU
50 tajemství přesvědčování.pdf

POPIS

Ať jste manažer, právnička, zdravotník, servírka, obchodník, učitel nebo máte úplně jinou profesi, kniha je napsána tak, aby vám pomohla stát se mistry přesvědčování. Stačí, když porozumíte psychologii přesvědčování a budete využívat techniky a strategie, které jsou vědecky prověřené a účinné. Autoři v knize odhalují, jak přesvědčovací strategie fungují v různém kontextu. Zaměřují se nejen na pracoviště, ale také na osobní interakce – v roli rodiče, souseda, nebo kamaráda.

Chcete si přečíst knihu?50 tajemství přesvědčování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert B. Cialdini,. Číst 50 tajemství přesvědčování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY