Vybrané kapitoly z klinické výživy I.: Svazek II.

Vybrané kapitoly z klinické výživy I.: Svazek II. - Pavel Kohout | I15cajalco.com

...inické výživy I. vychází z Kurzu klinické výživy, který slouží jako základní podmínka k získání Osvědčení o způsobilosti k provádění ... Vybrané kapitoly z klinické výživy I. - E-shop Forsapi ... ... Porovnání cen vybrane kapitoly z optiky, srovnání cen vybrane kapitoly z optiky na portálu HLEDEJCENY.cz. Dieta diabetická - II.svazek; Jak počítat sacharidy? Vybrané kapitoly z klinické výživy I. Diabetes a sport; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Kniha Vybrané kapitoly z klinické výživy I. vychází z Kurzu klinické výživy, který slouží jako základní podm ... Vybrané kapitoly z klinické výživy II. - Pavel Kohout (ed ... ... .cz. Doprava Kontakt 602 323 181. Kniha Vybrané kapitoly z klinické výživy I. vychází z Kurzu klinické výživy, který slouží jako základní podmínka k získání Osvědčení o způsobilosti k provádění nutriční péče (licence F016). Jednotlivé kapitoly jsou odvozené z přednášek probíhajících na tomto kurzu. Hlavní témata pojednávají o diabe... Vybrané kapitoly z klinické výživy I. (Svazek II.) Pavel Kohout, Zdeněk Rušavý a Zuzana Šerclová • Forsapi, 2010 . Posielame do 16 dní. Kniha Vybrané kapitoly z klinické výživy I. vychází z Kurzu klinické výživy, který slouží jako základní podmínka k získání Osvědčení o způsobilosti k provádění nutriční ... Vybrané kapitoly z klinické výživy II. Pavel Kohout (ed.) / Forsapi (2016) Skladem Expedujeme do 1 pracovního dne. 218 Kč. běžná cena: 242 Kč ... Svazek II. Jana Dostálov ......

INFORMACE

AUTOR
Pavel Kohout
DIMENZE
4,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Vybrané kapitoly z klinické výživy I.: Svazek II..pdf

POPIS

Kniha Vybrané kapitoly z klinické výživy I. vychází z Kurzu klinické výživy, který slouží jako základní podmínka k získání Osvědčení o způsobilosti k provádění nutriční péče (licence F016). Jednotlivé kapitoly jsou odvozené z přednášek probíhajících na tomto kurzu. Hlavní témata pojednávají o diabetu mellitu, péči u pneumologických pacientů, výživě u celiakie či při idiopatických střevních zánětech, výživě u pacientů nefrologických a pacientů s jaterní encefalopatií a jaterním selháním. Poprvé je v širokém rozsahu přidána kapitola o perioperační výživě, která se zabývá i zrychlenou přípravou a rekonvalescencí (fast track). Přidány jsou i kapitoly o měření energetického výdeje a lékárenské přípravě vaků all in one.

Chcete si přečíst knihu?Vybrané kapitoly z klinické výživy I.: Svazek II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Kohout. Číst Vybrané kapitoly z klinické výživy I.: Svazek II. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY