Potkala jsem léčitele

Potkala jsem léčitele - Eva Pilarová, | I15cajalco.com

...Doubrava. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru ... Václav Miklas | www stránky pro Vás ... . Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Potkala jsem léčitele Jaroslav Doubrava. ... Eva Pilarová popsala životní příběh léčitele Jaroslava Doubravy. Formou rozhovorů se dozvídáme o jeho dětství stráveném u pra ... Kniha: Potkala jsem léčitele (Eva Pilarová a Jaroslav ... ... . Formou rozhovorů se dozvídáme o jeho dětství stráveném u prarodičů, o jeho první lásce, se kterou si hrál na pana doktora, o tom, jak se seznámil se svojí ženou, ale především jak objevil své léčitelské ... Potkala jsem léčitele. Potkala jsem léčitele Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788074626562. Eva Pilarová, Jaroslav Doubrava. Manufacturer: JOTA. Varianta: Kniha 158 Kč. Další varianta: E-Kniha 129 Kč. Toto zboží již není možné objednat. ... Potkala jsem léčitele , Kniha (2014), Eva Pilarová Astrologie online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty Potkala jsem léčitele. 2014 · ekniha · Jota. 978-80-7462-674-6. Potkala jsem léčitele. 2014 · Jota. 978-80-7462-656-2. Potkala jsem léčitele. 2006 · Formát. 80-86718-32-8. Štítky. Potkala jsem léčitele - Eva Pilarová, Jaroslav Doubrava Eva Pilarová popsala životní příběh léčitele Jaroslava Doubravy. Formou rozhovorů se dozvídáme o jeho dětství stráveném u prarodičů, o jeho první lásce, se kterou si hrál na pana doktora, o tom, jak ... Potkala jsem léčitele - Eva Pilarová; Jaroslav Doubrava - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Eva Pilarová popsala životní příběh léčitele Jaroslava Doubravy. Formou rozhovorů se dozvídáme o jeho dětství stráveném u prarodičů, o jeho první lásce, se kterou si hrál na pana doktora, o tom, jak se seznámil se svojí ženou, ale především jak objevil své léčitelské schopnosti. Přibližuje čtenáři,... Potkala jsem léčitele. E-Kniha Potkala jsem léčitele Eva Pilarov á, Jaroslav Doubrava. Manufacturer: JOTA. Další varianta: Kniha 158 Kč. Varianta: E-Kniha 129 Kč. IHNED po uhrazení objednávky si můžete stáhnout e-knihu. ... Potkala jsem léčitele a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje - takzvané koláčiky alebo cookies....

INFORMACE

AUTOR
Eva Pilarová,
DIMENZE
9,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Potkala jsem léčitele.pdf

POPIS

Eva Pilarová popsala životní příběh léčitele Jaroslava Doubravy. Formou rozhovorů se dozvídáme o jeho dětství stráveném u prarodičů, o jeho první lásce, se kterou si hrál na pana doktora, o tom, jak se seznámil se svojí ženou, ale především jak objevil své léčitelské schopnosti.Přibližuje čtenáři, jak funguje energie, kterou jako léčitel předává, a také odkud pramení. Upřímně mluví o jiných léčitelích a alternativních cestách, nezapomíná ani na klasickou medicínu a otevřeně líčí své zážitky a životní zkušenosti.Eva Pilarová v knize vyzpovídala i nejbližší rodinné příslušníky a také několik pacientů, které pan Doubrava úspěšně vyléčil z těžké nemoci (včetně Miloše Macourka, známého dramatika, básníka a scenáristu). Jednoznačně se postavila na stranu spolehlivých léčitelů, kteří znají svoje schopnosti i svoje hranice a mají zájem spolupracovat s lékaři.A jako bonus paní Doubravová prozrazuje recept na vynikající vepřový guláš Doubrava.

Chcete si přečíst knihu?Potkala jsem léčitele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Pilarová,. Číst Potkala jsem léčitele Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY