Kvantový doktor: Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou

Kvantový doktor: Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou - Amit Goswami | I15cajalco.com

...t konvenční vědu, spiritualitu a léčitelství ... Audiokniha Kvantový doktor - Audioknihy ke stažení ... . Audio kniha: Kvantový doktor - Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou - Goswami, Amit; D, Ph. ; Podle kvantového fyzika AmitaGoswamiho je medicína připravena na aplikaci nového vědního oboru založeného na prvenství vědomí. Tento nový směr má působivou schopnost integrovat konvenční vědu, spiritualitu a léčitelství. Kvantový doktor - Kvantový fyzik nás provád ... Kvantový doktor - Amit Goswami ... . Kvantový doktor - Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou. Celkové hodnocení ... Kvantový doktor. Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou . Autor: Amit Goswami Vydavateľstvo: ANAG 2014 EAN: 9788072638901 Podle kvantového fyzika Amita Goswamiho je medicína připravena na aplikaci nového vědního oboru založeného na prvenství vědomí. Kvantový doktor - Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou - Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou - Amit Goswami . skladem. 221 Kč. doprava od 29 ... Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou . Amit Goswami; Amit Goswami . 4,7 . Sledovať autora ... V tomto novém vydání své populární knihy Kvantový doktor Goswami odvážně reinterpretuje přední metody alternativní medicíny - homeopatii, čínskou medicínu, akupunkturu, ájurvédu a konvenční medicínu. Ukazuje, jak ... Audioknihu Kvantový doktor s podtitulom "Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou" napísal Amit Goswami a načítal Martin Sláma. AUDIOKNIHA NAHOVORENÁ V ČEŠTINE Podľa kvantového fyzika na odpočinku Amita Goswamiho je medicína pripravená na aplikáciu nového vedného odboru založeného na prvenstve vedomia. Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou. 001 - Predmluva: 18:07: 16 MB: 002 - Slovo uvodem: 11:04: 10 MB: 003 - Kvantovy doktor se predstavuje Kvantový doktor: Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou Podle kvantového fyzika Amita Goswamiho je medicína připravena na aplikaci nového vědního oboru založeného na prvenství vědomí. Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou. GOSWAMI Amit. Info: ANAG, 2014 (1.) - brož., 248 str. Z angl. přel. P. Jochmann Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou. 93% 5 3. Hodnotit lze až po přihlášení ... O čem je kniha Kvantový doktor? Podle kvantového fyzika Amita Goswamiho je medicína připravena na aplikaci nového vědního oboru založeného na prvenství vědomí. Tento nový směr má působivou schopnost integrovat konvenční vědu ... Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou. ... Kvantový doktor je tedy odvážnou novou interpretací nejdůležitějších postupů a metod konvenční a alternativní medicíny, a to z pohledu kvantové fyziky. Jak dosáhnout moudrosti ohledně nemoci a léčby. Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou. Amit Goswami. Anag, 1. vydání, české...

INFORMACE

AUTOR
Amit Goswami
DIMENZE
12,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Kvantový doktor: Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou.pdf

POPIS

Podle kvantového fyzika Amita Goswamiho je medicína připravena na aplikaci nového vědního oboru založeného na prvenství vědomí. Tento nový směr má působivou schopnost integrovat konvenční vědu, spiritualitu a léčitelství. Medicína versus alternativní terapie V tomto novém vydání své populární knihy Kvantový doktor Goswami odvážně reinterpretuje přední metody alternativní medicíny – homeopatii, čínskou medicínu, akupunkturu, ájurvédu a konvenční medicínu. Ukazuje, jak mohou být tyto zdánlivě odlišné modely propojeny v nový systém integrativní medicíny a nabízí hluboký vhled do vztahu fyziky a vědomí. Tento přístup nabízí lékařům i pacientům zcela nový způsob aplikace zdravotní péče s větším potenciálem k vyléčení a může se stát základem pro zásadní změnu paradigmatu v medicíně. Pár slov o autorovi Autor je profesorem na univezitě v Oregonu, napsal sedm knih včetně již klasických titulů Vesmír vědomý si sám sebe a Fyzika duše. Vysvětlováním, jak a proč působí alternativní terapie, jako jsou homeopatie, ajurvéda a čínská medicína při léčbě nemocí, činí Goswami důležitý krok v bitvě o legitimitu alternativní medicíny.

Chcete si přečíst knihu?Kvantový doktor: Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amit Goswami. Číst Kvantový doktor: Kvantový fyzik nás provádí zdravím a léčbou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY