Svalové funkční testy

Svalové funkční testy - Vladimír Janda, | I15cajalco.com

...e objektivizovat svalovou sílu a její změny způsobené poruchami hybnosti ... Svalové funkční testy / Nejlevnější knihy ... . Všetky informácie o produkte Kniha Svalové funkční testy - Vladimír Janda a kolektív, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Svalové funkční testy - Vladimír Janda a kolektív. Svalový test je pomocná vyšetřovací metoda, kterou vyšetřujeme určité, co nejpřesněji definované, jednoduché motorické stereotypy. Soustředíme se tedy nejen na zjištění ... Svalové Funkční porovnaj ... Funkční svalový test - WikiSkripta ... . Soustředíme se tedy nejen na zjištění ... Svalové Funkční porovnaj ceny v 10 obchodoch od 16.24 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp SVALOVÉ FUNKČNÍ TESTY (VLADIMÍR JANDA A KOLEKTIV) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Svalové funkční testy Autor: Janda, Vladimír a kol. Nakladatel: Grada EAN: 9788024707228 ISBN: 978-80-247-0722-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 344 stran, česky Rozměry: 16,7 × 24 cm Rok vydání: 2004 (1. vydání) is.muni.cz Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Kupte knihu Svalové funkční testy (Vladimír Janda) s 15 % slevou za 390 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Funkční svalový test dle Jandy hodnotí svalovou sílu svalstva trupu (krk, trup, pánev), končetin, mimických a žvýkacích svalů do šesti stupňů (0-5). Funkční testy využitelné pro hodnocení svalové síly: Pro hodnocení svalové síly lze využít i tzv. funkčních testů. Na rozdíl od svalového testu Svalové funkční testy skladem (3 až 5 ks). Doručení do 24 hodin. Doprava zdarma...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Janda,
DIMENZE
9,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Svalové funkční testy.pdf

POPIS

Velmi úspěšná kniha, která se stala již po generace jednou ze stálých učebnic jak rehabilitačních lékařů, tak fyzioterapeutů. Vznikla ve snaze objektivizovat svalovou sílu a její změny způsobené poruchami hybnosti. <br Svalový test jako analytická metoda, zaměřená k určení síly jednotlivých svalových skupin, umožňuje vyvozovat hodnotné klinické závěry. Dílo je vyčerpávající, přitom přehledné a srozumitelné, proto je kniha stále žádána.

Chcete si přečíst knihu?Svalové funkční testy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Janda,. Číst Svalové funkční testy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY