55 návodů, jak snížit váš golfový handicap

55 návodů, jak snížit váš golfový handicap - Jack Nicklaus | I15cajalco.com

... kdo ji napíše. ... Recenze produktu 55 návodů, jak snížit váš golfový handicap ... 55 návodů, jak snížit váš golfový handicap (Jack Nicklaus ... ... . Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Zboží ze stejné kategorie - 55 návodů, jak sníž váš golfový handicap Význam soutěžní úspěšnosti ve výkonnostním vývoji tenistů Monografie se zaměřuje na analýzu výkonnostního vývoje českých (před rokem 1993 ... > 55 návodů, jak snížit váš golfový handicap-1% sleva. Kniha: 55 návodů, jak snížit váš golfový handicap Autor: Jack Nicklaus. Když p ... 55 návodů, jak snížit váš golfový handicap (Jack Nicklaus ... ... . Kniha: 55 návodů, jak snížit váš golfový handicap Autor: Jack Nicklaus. Když poprvé vyšla tato kniha, okamžitě se stala díky své přehlednosti a snadnému pochopení klasickou publikací o golfu. Autor, který je ... Popisuje své vítězné golfové techniky a odhaluje začátečníkům i mistrům svá tajemství úspěšné hry a ukazuje, jak promýšlet a zlepšovat golfový úder - a hru samu - tak, jak to umí jenom on. V jednotlivých kapitolách vede své čtenáře tak, aby i oni dokázali snížit svůj golfový handicap. Všechny informace o produktu Kniha 55 návodů, jak sníž váš golfový handicap, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze 55 návodů, jak sníž váš golfový handicap. 55 návodů, jak snížit váš golfový handicap: Krátky popis: Exkluzívne produkt 55 návodů, jak snížit váš golfový handicap od výrobca Euromedia Group, a.s. u nás nájdete v zľave za 7.45 € : Obvyklá cena: 7,45 € 55 návodů, jak snížit váš golfový handicap. Kdo napsal knihu 55 návodů, jak snížit váš golfový handicap? Autorem je Jack Nicklaus. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Kupte nebo prodejte knihu 55 návodů, jak snížit váš golfový handicap v online antikvariátu TrhKnih.cz Kniha: 55 návodů, jak sníž váš golfový handicap (Jack Nicklaus)(Jack Nicklaus) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Kniha 55 návodů, jak snížit váš golfový handicap (Jack Nicklaus) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování. 55 návodů, ja...

INFORMACE

AUTOR
Jack Nicklaus
DIMENZE
11,19 MB
NÁZEV SOUBORU
55 návodů, jak snížit váš golfový handicap.pdf

POPIS

Autor, který je uznáván jako jeden z největších hráčů golfu, kombinuje ve své knize instruktážní kresby a náčrtky s jednoduchým průvodním slovem. Popisuje své vítězné golfové techniky a odhaluje začátečníkům i mistrům svá tajemství úspěšné hry a ukazuje, jak promýšlet a zlepšovat golfový úder – a hru samu – tak, jak to umí jenom on. V jednotlivých kapitolách vede své čtenáře tak, aby i oni dokázali snížit svůj golfový handicap.

Chcete si přečíst knihu?55 návodů, jak snížit váš golfový handicap ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jack Nicklaus. Číst 55 návodů, jak snížit váš golfový handicap Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY