Tam na Šumavě: Kronika šumavské obce Horská Kvilda

Tam na Šumavě: Kronika šumavské obce Horská Kvilda - Petr Kuncl | I15cajalco.com

...tr Kuncl kniha online Tara: Teriérka, která obeplula svět Robert Forrester pdf Temné shledání: Upíří deníky 4 ... Šumava & Karel Klostermann - Böhmerwald & Karel ... ... . › Horská Kvilda. Horská Kvilda. Premium ... Na letošní zimní sezonu se mohou těšit běžkaři na Šumavě. Obce slibují, že tratě budou častěji... Po stopách zločinu. Místa, kde se natáčí oblíbený seriál Policie Modrava ... Teplotu minus 8,7 stupňů naměřili meteorologové ráno na šumavské Jezerní slati. Na ... Apartmány v nově postavené šumavské chalupě, nádherné prostředí, vhdoné pro rodiny, možnost svezen ... Místopis - Šumava literaŠumava litera ... . Na ... Apartmány v nově postavené šumavské chalupě, nádherné prostředí, vhdoné pro rodiny, možnost svezení na koních. Apartmány Na Lapce, Kvilda Apartmány nad obcí ve výšce 1100 m n.m. Klidná poloha, vleky a běžecké stopy v blízkosti. 1.7.2014 11:15 "Tam na Šumavě", kronika šumavské obce Horská Kvilda, je první knihou našeho hosta Petra Kuncla. Dozvíte se v ní o životě odsunutých obyvatel Kvildy a okolních osad. Dozvíte se v ní o životě odsunutých obyvatel Kvildy a okolních osad. Jezerní slať je rašeliniště vzdálené 3km od Kvildy, na území obce Kvilda v I. Zóně NP Šumava. Nachází se ve výšce 1057-1075 m n. m, jeho rozloha je 103,5 ha a maximální mocnost rašeliny sahá až do hloubky 7,6 m. V 19. a 20. století byla pravá část rašeliniště odvodněna a zčásti vytěžena. Šumava a ubytování Šumava na serveru Šumava Net.CZ - katalog ubytování, penziony, tipy pro turisty, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě a v Pošumaví. Webcam Šumava - webkamery na Šumavě a v Pošumaví. Sledujte on-line počasí v regionu Šumava a Pošumaví, v okolí měst Klatovy, Sušice, Modrava, Kvilda, Srní, Železná Ruda, v šumavských skiareálech a Národním parku Šumava....

INFORMACE

AUTOR
Petr Kuncl
DIMENZE
6,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Tam na Šumavě: Kronika šumavské obce Horská Kvilda.pdf

POPIS

Vzpomínková kniha psaná spolu s rodáky obce o životě, zvycích, příhodách původních obyvatel šumavské Horské Kvildy a okolních osad Zhůří, Zlatá Studna, Antýgl, Korýtko a dalších včetně skláren a samot. Kniha vychází z německého originálu, který se stal bestsellerem a je doplněna mapkami rozmístění zaniklých usedlostí a množstvím historických fotografií, mnohdy ještě nezveřejněných. Nabízí tak bádavým čtenářům další typy na výlety po tomto známém koutě Šumavy. V závěru knihy je seznam všech původních obyvatel a stavení do odsunu v roce 1946.

Chcete si přečíst knihu?Tam na Šumavě: Kronika šumavské obce Horská Kvilda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Kuncl. Číst Tam na Šumavě: Kronika šumavské obce Horská Kvilda Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY