Nepopsatelní

Nepopsatelní - Cherie Priestová | I15cajalco.com

...t recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Unboxing #1 - YouTube ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Nepopsatelní - Mechanické století 5, autor: Cherie Priest, rok vydání: 2014 Antikvariát s více než 30 612 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00 A navíc jsou tady noví tvorové - ani lidé, ani hnilobci, mezi místními známí jako „nepopsatelní". Rector získává svou první skutečnou práci - musí nepopsatelné vystopovat d ... Kniha: Nepopsatelní - Cherie Priestová | Knihy.ABZ.cz ... . Rector získává svou první skutečnou práci - musí nepopsatelné vystopovat dříve, než napáchají další škody. Během pátrání však narazí na vetřelce, které do města přivedla chamtivost. ... Informace / Anotace ke knize: Nepopsatelní Rector Sherman je jedním z mnoha dětí, které osiřely v roce 1863, a zároveň jedním z mála, kdo se dožil osmnácti let. Po opuštění sirotčince je přesvědčen, že ho pronásleduje duch chlapce, jehož kdysi znával - Zeka Wilkese - a který zemřel před půl rokem, když mu Rector ... Nepopsatelní. Cherie Priestová Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... A navíc jsou tady noví tvorové - ani lidé, ani hnilobci, mezi místními známí jako „nepopsatelní". Rector získává svou první skutečnou práci - musí nepopsatelné vystopovat dříve, než napáchají další škody. Během pátrání však narazí na vetřelce, které do města přivedla chamtivost. ... Nepopsatelní a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje - takzvané koláčiky alebo cookies. A navíc jsou tady noví tvorové - ani lidé, ani hnilobci, mezi místními známí jako „nepopsatelní". Rector získává svou první skutečnou práci - musí nepopsatelné vystopovat dříve, než napáchají další škody. Během pátrání však narazí na vetřelce, které do města přivedla chamtivost. ... Nepopsatelní (e-kniha) - Cherie Priestová - Rector Sherman je jedním z mnoha dětí, které osiřely v roce 1863, a zároveň jedním z mála, kdo se dožil osmnácti let. Po opuštění sirotčince je přesvědčen, že ho pronásleduje duch chlapce, jehož kdysi znáva Nepopsatelní je již pátým románem cyklu Mechanické století od americké autorky Cherie Priestové. Ta nám představuje alternativní historii světa, v kterém již několik desítek let zuří občanská válka severu proti jihu a parní stroj určuje svým rytmem rychlost vývoje....

INFORMACE

AUTOR
Cherie Priestová
DIMENZE
11,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Nepopsatelní.pdf

POPIS

Rector Sherman je jedním z mnoha dětí, které osiřely v roce 1863, a zároveň jedním z mála, kdo se dožil osmnácti let. Po opuštění sirotčince je přesvědčen, že ho pronásleduje duch chlapce, jehož kdysi znával – Zeka Wilkese – a který zemřel před půl rokem, když mu Rector pomohl dostat se do obezděného města Seattlu. Neklidný duch je sice možná jen výplodem jeho špatného svědomí, přesto se Rector vloudí na druhou stranu zdi, aby se přesvědčil, že Seattle je plný hladových nemrtvých a jedovatého žlutého plynu. A navíc jsou tady noví tvorové – ani lidé, ani hnilobci, mezi místními známí jako „nepopsatelní“. Rector získává svou první skutečnou práci – musí nepopsatelné vystopovat dříve, než napáchají další škody. Během pátrání však narazí na vetřelce, které do města přivedla chamtivost. Za městskou zdí se totiž skrývá něco natolik cenného, že jsou pro to vetřelci ochotni zabíjet.

Chcete si přečíst knihu?Nepopsatelní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cherie Priestová. Číst Nepopsatelní Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY