Jak na golf

Jak na golf - Leoš Kopecký | I15cajalco.com

...tá řada prodávána pod názvem Rabbit ... Jak na golf? - Bav se golfem ... . Jak začít s golfem Jak se počítá na golfu Jak je to s míčkem Jak pochopit golfové hole Jak chápat golf Jak ušetřit na golfu Jak přežít na golfu Jak se pije na golfu A mnoho dalších odpovědí na Jak… Štítky: Hobby, Golf, Zábava. MOJE KNIHOVNY. Přidat do nákupního seznamu » ... VW Volkswagen, Manuály servisní, Česky, 38.3 MB, jak na to -golf 4 /bora Jak hrát golf - návody, typy, triky, postupy. Ve všech oborech mezilidské komunikac ... Jak na golf? - Bav se golfem ... . Ve všech oborech mezilidské komunikace existuje nebezpečí, které lze definovat slovy: Nezáleží na tom, co vy říkáte, ale na tom, jak to ostatní slyší. VW Golf/Jetta/Touran . Kniha: Hans-Rüdiger Etzold: VW Golf/Jetta/Touran Údržba a opravy automobilů č.111 Kniha patří do řady automobilových příruček nazvané "Jak na to?".Příručka popisuje údržbu a opravy automobilů VW Golf / VW Golf Plus / VW Jetta / VW Touran a je vhodná pro profesionály i amatéry.Publikace obsahuje přibližně 800 obrázků, 50 tabulek a elektrických ......

INFORMACE

AUTOR
Leoš Kopecký
DIMENZE
3,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak na golf.pdf

POPIS

Příručka z pera zkušeného golfisty, praktická a zároveň psaná s humorem a nadsázkou, je určena všem zájemcům o tento krásný sport. A proč hrát golf? Protože je to jeden z nejstarších, nejrozšířenějších a z nejzdravějších sportů na světě. Je to jediný sport pro tělo i pro duši. Prospívá svalům i mozku. Je kultivovaný, krásný a elegantní. Je plný napětí a překvapení. Je pro každého, kdo je připraven jej hrát. Je to golf!

Chcete si přečíst knihu?Jak na golf ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leoš Kopecký. Číst Jak na golf Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY