Stavební příručka: 2., aktualizované vydání

Stavební příručka: 2., aktualizované vydání - Petr Kacálek, | I15cajalco.com

...í potřebné informace, které v prvním vydání chyběly ... PDF J. Remeš, I. Utíkalová, P. Kacálek, L. Kalousek, T ... ... . Autoři přinášejí ucelený a přehledně rozčleněný výběr z nejdůležitějších požadavků a to na ... Elektronická kniha Stavební příručka Petr Kacálek, Josef Remeš, Ivana Utíkalová, kol. - Stavební příručka ... Ukázka pdf Ukázka 2 pdf Ke stažení. Stavební příručka: 2., aktualizované vydání. Petr Kacálek, Josef Remeš, Ivana Utíkalová, kol . Nakladatel: Grada 2014 žádné recenze ... Stavební př ... Stavební příručka - Remeš Josef | Knihy Grada ... . Nakladatel: Grada 2014 žádné recenze ... Stavební příručka: To nejdůležitější z norem, vyhlášek a zákonů, 2., aktualizované vydání. Název anglicky Building Guide: The most important of standards, regulations and laws, 2nd, updated edition. Lukáš Žižka Stavební příručka to nejdůležitější z norem, vyhlášek a zákonů 2., aktualizované vydání TIRÁŽ TIŠTĚNÉ PUBLIKACE: Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 [email protected], www.grada.cz tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 jako svou 5535. publikaci Odpovědná redaktorka Věra Slavíková ... Stavební příručka 2.0 download - Užitečná stavební příručka v PDF formátu. Užitečná stavební příručka v PDF formátu, ktero...

INFORMACE

AUTOR
Petr Kacálek,
DIMENZE
9,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Stavební příručka: 2., aktualizované vydání.pdf

POPIS

V druhém aktualizovaném vydání najdete podklady pro projektování dle nových legislativních předpisů a další potřebné informace, které v prvním vydání chyběly. Autoři přinášejí ucelený a přehledně rozčleněný výběr z nejdůležitějších požadavků a to na základě vlastních projekčních zkušeností, ale i zkušeností čtenářů prvního vydání. Najdete zde vymezení stavebních ploch, minimální světlé výšky, krytí inženýrských sítí i třídy betonu a oceli a mnoho dalších důležitých legislativních požadavků.

Chcete si přečíst knihu?Stavební příručka: 2., aktualizované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Kacálek,. Číst Stavební příručka: 2., aktualizované vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY