Můj anděl se umí prát

Můj anděl se umí prát - Roman Brat | I15cajalco.com

...Jeho vzhled přímo vyzývá k tomu, aby ho dva silnější nahlouplí spolužáci mlátili a všelijak ponižovali ... Můj anděl se umí prát - Miroslav Regitko; Roman Brat ... ... . Oskar zásadně nežaluje a ... Můj anděl se. umí prát. Roman Brat. přeložila . Ivona Březinová. Ta přezdívka mě štve 5. Mám na louce bunkr 12. Aprílový žertík 18. Rychlá ruka 24. Teta Alžběta 30. Jak jsme dobývali hrad 36. Akce řízek 42. Není zbraň jako zbraň 48. Rodinný obchod 54. Tajné písmo 60. Sen 66. Bílé křídlo 72 Všechny informace o produktu Kniha Můj anděl ... CPress - Můj anděl se umí prát ... . Rodinný obchod 54. Tajné písmo 60. Sen 66. Bílé křídlo 72 Všechny informace o produktu Kniha Můj anděl se umí prát - Roman Brat, Miroslav Regitko, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Můj anděl se umí prát - Roman Brat, Miroslav Regitko. Srovnání cen Můj anděl se umí prát. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 160 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Můj anděl se umí prát. Roman Brat, Miroslav Regitko. Hrdinou tohoto nevšedního a velmi aktuálního příběhu je jedenáctiletý Oskar, hubený, slaboučký kluk v brýlích, který je ještě ke všemu slušný. Kniha: Můj anděl se umí prát Autor: Roman Brat Jedenáctiletý Oskar je hubený kluk v brýlích, který je navíc slušný a ve škole mu to docela jde, takže jej ostatní spolužáci mají za šprta. Můj anděl se umí prát Prodej skončil. Hrdinou tohoto nevšedního a velmi aktuálního příběhu je jedenáctiletý Oskar, hubený, slaboučký kluk v brýlích, který je ještě ke všemu slušný. Jeho vzhled přímo vyzývá k tomu, aby ho dva silnější nahlouplí spolužáci mlátili a všelijak ponižovali. Oskar zásadně ... Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Můj anděl se umí prát. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! ...

INFORMACE

AUTOR
Roman Brat
DIMENZE
11,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj anděl se umí prát.pdf

POPIS

Hrdinou tohoto nevšedního a velmi aktuálního příběhu je jedenáctiletý Oskar, hubený, slaboučký kluk v brýlích, který je ještě ke všemu slušný. Jeho vzhled přímo vyzývá k tomu, aby ho dva silnější nahlouplí spolužáci mlátili a všelijak ponižovali. Oskar zásadně nežaluje a snaží se tuto situaci zvládnout vlastním důvtipem. Jediný přítel, kterému se může svěřit, anděl Oskariel, na jeho prosby o pomoc nejdřív nereaguje, nakonec mu však vnukne myšlenku na geniální obranu.

Chcete si přečíst knihu?Můj anděl se umí prát ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roman Brat. Číst Můj anděl se umí prát Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY