Čchi Kung jednoduše: Cvičení na probuzení životní energie

Čchi Kung jednoduše: Cvičení na probuzení životní energie - Mantak Chia | I15cajalco.com

...vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Rok: 2013 ISBN: 9788073367374 NKP-CNB: cnb002537163 OCLC Number: (OCoLC)870289587 OKCZID: 112553195 Citace (dle ČSN ISO 690): CHIA, Mantak a Lee HOLDEN ... Změna vědomí - Cesta za světlem - Knihy - Čchi kung jednoduše ... . Čchi-kung jednoduše: cvičení na probuzení životní energie. Vyd. 1. Olomouc: Fontána, c2013, 119 s. ISBN 978-80-7336-737-4. Zdroj: Kupte knihu Čchi Kung jednoduše (Mantak Chia) s 22 % slevou za 287 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kniha Čchi Kung jednoduše (Mantak Chia) - rých ... Čchi Kung jednoduše - Mantak Chia | Databáze knih ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kniha Čchi Kung jednoduše (Mantak Chia) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Zboží ze stejné kategorie - Čchi Kung jednoduše - Cvičení na probuzení životní energie David Gans - Pražský renesanční židovský historik Monografie představuje jednu z nejzajímavějších osobností rudolfínské Prahy, Davida ben ... Čchi Kung jednoduše: Cvičení na probuzení životní energie (978-80-7336-737-4) Kniha - autor Mantak Chia, 120 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Každý z nás má někde hluboko v sobě místo plné energie, zdraví a štěstí. Kupte knihu Čchi kung jednoduše od Mantak Chia, Lee Holden na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Fontána Alchymie sexuální energie. Léčivý čchi-kung - Mantak Chia . Dozvíte se, jak transformovat přebytečnou sexuální energii (čch ing čchi) v léčivou energii, která vám pomůže se uzdravit. Autor předkládá techniky kosmického léčivého čchii-kungu, které mobilizují neomezené zdroje kosmické čchii za účelem léčení....

INFORMACE

AUTOR
Mantak Chia
DIMENZE
9,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Čchi Kung jednoduše: Cvičení na probuzení životní energie.pdf

POPIS

Pomocí čchi-kungu můžeme toto místo nespoutané vitality a harmonie navštívit, zbavit se tělesného i duševního stresu, detoxikovat tělo i mysl a navrátit se do přirozeného stavu pevného zdraví, vnitřního klidu a duševního jasu. Čchi-kung je ideální doplněk léčby chronických bolestí, astmatu, cukrovky, vysokého krevního tlaku,migrén a dokonce i rakoviny a slabého srdce a jako takový nabízí způsob, jak získat kontrolu nad tělesným, duševním i duchovním zdravím, k němuž patří i dlouhý a spokojený život. Taoistický mistr Mantak Chia a jeho dlouholetý instruktor Lee Holden do této publikace vtěsnali pečlivý výběr z tisíců známých cvičení čchi-kungu, který přináší ideální sestavu pro začátečníky i vydatnou rozcvičku před pokročilejšími praktikami. Tento soubor nenásilných cvičení v sobě odráží přirozené pohyby přírody a pomáhá vytvářet spojení s vnitřním proudem čchi, odbourávat blokády v toku životních sil a napojit se na přirozený zdroj léčivých sil. Je rovněž určen pro uvolnění svalstva, zlepšení pohyblivosti kloubů, podpoře krevního oběhu a rozvoji flexibility, síly, houževnatosti a imunity. Autoři vysvětlují, jak lze pravidelným cvičením čchi-kungu rozvíjet životní energii, odolnější imunitní systém, pevnou citovou rovnováhu a duchovní vědomí, v němž se proměňují naše stereotypy a předpoklady, které omezovaly náš tělesný i duševní rozvoj i komunikaci s přírodou a vesmírem.

Chcete si přečíst knihu?Čchi Kung jednoduše: Cvičení na probuzení životní energie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mantak Chia. Číst Čchi Kung jednoduše: Cvičení na probuzení životní energie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY