Plástev jedu

Plástev jedu - Josef Pecinovský | I15cajalco.com

...dí s jasně daným sociálním postavením ... E-kniha: Plástev jedu - Josef Pecinovský | Knihy.ABZ.cz ... . Mnohamiliardová populace je totalitně organizovaná dle vzoru včelích úlů. A tak zde existuje rozsáhlá skupina dělníků světa, kterým vládne užší skupina Vyvolených. V hrozivě přelidněném světě nelítostně ... Náš web zlepšujeme pomocí cookies. Do vašeho zařízení ukládáme také cookies třetích stran. Pokud nám dáte souhlas, můžeme náš web také přizpůsobit podle Vašeho chování při jeho prohlížení a s vaším souhlasem tyto informace také předat reklamním společnostem a sociálním sítím, aby Vám zobrazily cílenou reklamu, nebo za účelem e-mailového oslovení. 0 hodnocení Plástev jedu 0. Pro hodnoce ... Plástev jedu - Josef Pecinovský | Knihy Dobrovský ... . 0 hodnocení Plástev jedu 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Představte si svět, který je tak přelidněný, že celý povrch kontinentů je zastavěn do výšky několika set metrů, představte si svět, kde většina lidských bytostí pozbyla vlastní vůli a žije jen proto, aby ... Plástev jedu Kultovní sci-fi antiutopie ... plástev, královna… Jaký může být osud jedince, který se omylem dostane do soukolí nestvůrného systému, ale také jaký může být osud vyvoleného, který se vzepře zavedeným pořádkům. Podaří se uniknout z nestvůrného bahna plástve? Podaří se prorazit tím nestvůrným ... Objednávejte knihu Děti plástve 1 (Volné pokračování sci-fi Plástev jedu) v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků...

INFORMACE

AUTOR
Josef Pecinovský
DIMENZE
6,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Plástev jedu.pdf

POPIS

Představte si svět, který je tak přelidněný, že celý povrch kontinentů je zastavěn do výšky několika set metrů, představte si svět, kde většina lidských bytostí pozbyla vlastní vůli a žije jen proto, aby pracovala a regenerovala své síly, představte si svět, v němž je společnost ostře rozdělena na pracující a vyvolené, představte si svět, který tak připomíná strukturu úlu, že se zde pro běžné pojmy používají slova trubec, dělnice, plástev, královna… Jaký může být osud jedince, který se omylem dostane do soukolí nestvůrného systému, ale také jaký může být osud vyvoleného, který se vzepře zavedeným pořádkům. Podaří se uniknout z nestvůrného bahna plástve? Podaří se prorazit tím nestvůrným systémem násilí, byrokracie a zvůle, kde není místa pro soucit a lásku?

Chcete si přečíst knihu?Plástev jedu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Pecinovský. Číst Plástev jedu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY