Pohřbeni zaživa

Pohřbeni zaživa - Dominik Dán | I15cajalco.com

...uží dožít se šťastného, bezbolestného, pohodového a důstojného stáří, proto pracujeme, vyděláváme, šetříme, vychováváme děti - proto žijeme ... Pohřbeni zaživa (1997) online ke zhlédnutí - Filmy ... ... . Právě o holé životy jde také starým lidem pohřbeným zaživa v domě hrůzy. Tady začíná případ neuvěřitelné lidské krutosti a hyenismu ... Pohřbeni zaživa. 17. Čas ubíhal nekoordinovaně - dělo se toho prostě moc. Lidé patřící k obsluze dolů - jako Ximena - běhali sem a tam. Sirény ječely bez přestání a celé to nehostinné místo uprostřed pouště Atacama, p ... Příběhy lidí, kteří byli pohřbeni zaživa a hluboko pod ... ... . Lidé patřící k obsluze dolů - jako Ximena - běhali sem a tam. Sirény ječely bez přestání a celé to nehostinné místo uprostřed pouště Atacama, pár kilometrů severně od města Copiapó, přepadla panika. pohřbení zaživa . 28.04. 19:40 Sousedé se opili a pohřbili ji zaživa. Nina si sama musela vyhrabat hrob . Michaela Trochová 26.12. 08:48 Ženu v Alpách pohřbila lavina, záchranáři už jí nemohli pomoci . Redakce TN. 10.06. 16:30 VIDEO: Dívka (15) pohřbila své narozené dítě. ... Pohřbeni zaživa Manuel Pino Toro. 69 dnů uvězněni pod zemským povrchem! Pravdivý příběh mužů, kteří zůstali zaživa pohřbeni hluboko pod zemí 69 dnů, což je nejdelší doba, po kterou lidé přežili uvězněni pod zemským povrchem. 269 Kč Kniha: Pohřbeni zaživa - Dominik Dán. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Pohřbeni zaživa . Dominik Dán; Dominik Dán . 4,7 . Sledovať autora . Detektívky Romány Slovenská próza Doplnky a darčeky. Dominik Dán je pseudonymom slovenského spisovateľa úspešných detektívnych románov. Už viac ako dvadsaťpäť rokov sa zaoberá vyšetrovaním zločinov. V 19. století byla velmi rozšířená tafofobie, což je strach z předčasného pohřbení zaživa. Mezi lidmi kolovaly historky o lidech, kteří upadli do stavu podobného smrti kvůli choleře a pak se probrali - v rakvi. Strach z pohřbení zaživa byl tak velký, že v této době dokonce vynálezci přišli s několika modely bezpečných rakví. Pohřbeni zaživa. Dominik Dán. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 4 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, ve středu 13.5. u Vás doma (Typy doručení ......

INFORMACE

AUTOR
Dominik Dán
DIMENZE
4,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohřbeni zaživa.pdf

POPIS

Každý touží dožít se šťastného, bezbolestného, pohodového a důstojného stáří, proto pracujeme, vyděláváme, šetříme, vychováváme děti – proto žijeme. Právě o holé životy jde také starým lidem pohřbeným zaživa v domě hrůzy. Tady začíná případ neuvěřitelné lidské krutosti a hyenismu, případ, se kterým se detektivové z oddělení vražd musí popasovat na konci horkého bouřlivého léta, během něhož přišli o Burgera, schváceného vážnou chorobou, a o Petru, vážně zraněnou během tajné operace. Richardu Krauzovi už nemá kdo poradit, musí si vystačit s tím, co se stihl od nejstaršího z detektivů naučit sám. A aby toho nebylo málo, i nejlepší kamarád a spolehlivý parťák Chosé opouští partu – navzdory varováním a prosbám se na vlastní pěst vydává po stopách zákeřného střelce Gaba.

Chcete si přečíst knihu?Pohřbeni zaživa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dominik Dán. Číst Pohřbeni zaživa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY