Svádění Luny: Merry Gentry 3

Svádění Luny: Merry Gentry 3 - Laurell K. Hamiltonová | I15cajalco.com

...el. Fantastická Epocha je jednou z edic nakladatelství Epocha, která se specializuje na žánry fantasy, scifi, detektivka a horor ... Kniha Merry Gentry 3 - Svádění luny - Laurell K ... ... . Svádění luny. série: Merry Gentry díl v sérii: 3. Kategorie: fantasy. ... SERIE: Merry Gentry [1] Polibek stínů [2] Pohlazení soumraku [3] Svádění luny [4] Úder půlnoci [5] Dotek bouře [6] Objetí mrazu [7] Doušek temnoty. Informace / Anotace ke knize: Svádění luny. kniha » Svádění luny chce mít v knihovně 1 | má v knihovně 6 hodnotilo: 6. 82 % 100. Koupit knihu: FantasyObchod.cz Fantasy ... Merry Gentry 3 - Svádění luny - Knihy.ABZ.cz ... . kniha » Svádění luny chce mít v knihovně 1 | má v knihovně 6 hodnotilo: 6. 82 % 100. Koupit knihu: FantasyObchod.cz FantasyShop.cz Minotaur Fantasya.cz. Laurell K. Hamilton Svádění luny. série: Merry Gentry díl v sérii: 3. Kategorie: fantasy. originální název: Seduced By Moonlight Svádění luny od Laurell K. Hamiltonová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Merry probudila sílu, která v nich tisíce let dřímala. Problém je, že vůbec netu ší proč. Její tetu, královnu Vzduchu a Temnoty, už nerozptylují obvyklé sadistické koníčky. Královnina posedlost je upřena na Meredith. Otěhotnět a porazit svého bratrance, prince Cela, v boji o královskou korunu, trvá déle, než Merry ... 3. kniha v sérii Merry Gentry. O čem je kniha Svádění Luny? Třetí pokračování příběhů losangeleského soukromého očka Meredith Gentryové, která není jen tak obyčejnou smrtelnicí. Meredith Gentryová je soukromé očko a zároveň následnice trůnu v Říši kouzel. Svádění Luny. Merry Gentry 3 - Laurell K. Hamiltonová . skladem. 239 Kč . doprava od 37 Kč. Do obchodu ... Merry Gentry 3 - Svádění luny - Laurell K. Hamiltonová. Třetí pokračování příběhů losangeleského soukromého očka Meredith Gentryové, která není jen... Svádění Luny: Merry Gentry 3 Laurell K. Hamiltonová Nakladatel: Epocha 2014 RECENZE: Laurel K. Hamilton: Svádění luny (Merry Gentry 3) Článek od: Monika Slíva - 05.08.2014 . Říká se, že láska prochází žaludkem. V případě knih o princezně Meredith bychom to mohli parafrázovat nějak tak, že všechno prochází postelí, a když zrovna není ten kus nábytku po ruce, lze to i jinde… vlastně kdekoliv. Svádění luny. Svádění luny. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cook...

INFORMACE

AUTOR
Laurell K. Hamiltonová
DIMENZE
12,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Svádění Luny: Merry Gentry 3.pdf

POPIS

Třetí pokračování příběhů losangeleského soukromého očka Meredith Gentryové, která není jen tak obyčejnou smrtelnicí. Meredith Gentryová je soukromé očko a zároveň následnice trůnu v Říši kouzel. Ale teď jí ti, kteří jsou jí nejblíže, našeptávají, že se v ní skrývá mnohem víc. Strážci ji chrání, a přesto se jí bojí. A kdo by se jim divil? Merry probudila sílu, která v nich dřímala tisíce let. Problém je, že netuší proč. Její tetu, královnu Vzduchu a Temnoty, už nerozptylují obvyklé sadistické hrátky. Královnina pozornost je upřena na Meredith. Otěhotnět a porazit svého bratrance, prince Cela, v boji o královskou korunu trvá déle, než Merry čekala. Ačkoli tráví každou noc s královninými Havrany, svými nesmrtelnými strážci, nevedou tyto dekadentní hrátky k očekávanému výsledku. Kouzelná moc však proudí jejím tělem naprosto nekontrolovatelně. A když Merry spojí své zpola smrtelné tělo s jejich čistokrevnými, cítí, jak narůstá a sílí.

Chcete si přečíst knihu?Svádění Luny: Merry Gentry 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laurell K. Hamiltonová. Číst Svádění Luny: Merry Gentry 3 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY