Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - Jonas Jonasson | I15cajalco.com

...ožena do více jak 40 jazyků a prodalo se přes 8 milionů výtisků ... Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013) online ... ... . Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel Hundraåringen som klev ut genom fönstret och försvann Dobrodružný / Komedie / Drama Švédsko, 2013, 114 min Premiéra: 15. května 2014 (Bioscop) Režie: Felix Herngren Předloha: Jonas Jonasson (kniha) Scénář: Felix Herngren, Hans Ingemansson Kamera: Göran Hallberg Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel book. Read 22,092 reviews from the world's largest community for readers. ... #1# Stoletý Stařík který vylezl z okna a zmizel AUDIOKNIHA ... ... . Read 22,092 reviews from the world's largest community for readers. Allan Karlsson má narozeniny. Je m... Odpověď na dotaz stoletý stařík který vylezl z okna a zmizel pdf zdarma byla vyhledávána po prvé 13.10.2013 01:58 a naposledy 5.2.2017 10:28. DOPORUČUJEME Vyhledávám odpovědi na dotaz: stoletý stařík který vylezl z okna a zmizel pdf zdarma Poslouchejte audioknihu Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel ★ Audioknihy ke stažení naposlech.cz #audioknihy Úvod > Videa > Trailery, Filmy, Seriály > Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel. Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel Zobrazit všechny videa v kategorii Trailery, Filmy, Seriály Autorova prvotina Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel se záhy po vydání stala čtenářským hitem a dva roky po sobě nejprodávanější švédskou knihou. V současnosti byla přeložena do více jak 40 jazyků a prodalo se přes 8 milionů výtisků. Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (audiokniha) ... Vlastně důvod k oslavě. Starosta i místní tisk se připravují na velkolepou oslavu, stoletý stařík má však docela jiné plány; jednoduše zmizí - a brzy je celé Švédsko kvůli jeho útěku vzhůru nohama. Jenže s podobnými věcmi už má Allan své zkušenosti ......

INFORMACE

AUTOR
Jonas Jonasson
DIMENZE
12,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel.pdf

POPIS

Allan Karlsson má narozeniny. Je mu sto let. Vlastně důvod k oslavě. Starosta i místní tisk se připravují na velkolepou oslavu, stoletý stařík má však docela jiné plány; jednoduše zmizí - a brzy je celé Švédsko kvůli jeho útěku vzhůru nohama. Jenže s podobnými věcmi už má Allan své zkušenosti - v mládí koneckonců uvedl do zmatku celý svět. Jonas Jonasson ve svém románu vypráví o jednom veselém útěku a také o šíleném životním příběhu svéhlavého muže, který se sice nikdy nezajímal o politiku, ale přesto byl vždy nějak zapleten do velkých historických událostí 20. století. Jonas Jonasson vydal v roce 2009 svou prvotinu Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel. Kniha se záhy stala čtenářským hitem a nejprodávanější švédskou knihou let 2010 a 2011. V současnosti byla přeložena nebo se překládá do 35 jazyků. Fenomenální úspěch letos sklízí v Německu, bestsellerem se stala mj. v Holandsku, Dánsku, Norsku, Francii, Itálii, Španělsku... Podle knihy je natáčen film s největším rozpočtem v historii švédské kinematografie.

Chcete si přečíst knihu?Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jonas Jonasson. Číst Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY