Stíny Amberu: Úsvit Amberu 4.

Stíny Amberu: Úsvit Amberu 4. - John Gregory Betancourt, | I15cajalco.com

...nize: Stíny Amberu. Když se Oberon vrátí na Amber, Dworkin mu oznamuje, že Vzor se pomocí jakéhosi kouzla přemístil do ... Stíny Amberu (Roger Zelazny, John Gregory Betancourt ... ... ... Podobné fráze na Sleviste.cz: amber pokrevenstvo amberu viazana, amber pokrevenstvo amberu zelazny roger, usvit amberu 4 stiny amberu, usvit amberu 3 kouzlo amberu, amber pokrvenstvo amberu roger zelazny, amber 1 devet princu amberu, prvni stin amberu usvit amberu 1, amber a chaos usvit amberu 2, usvit amberu 2 amber a chaos, amber merlinova ... Úsvit Amberu 4 - Stíny Amberu. Amber 4 - Paže Oberonova. Amber 5 - Dvory chaosu. Obchodní podmínky Náš magazín o kni ... Kniha Úsvit Amberu 4 - Stíny Amberu - Roger Zelazny, John ... ... ... Úsvit Amberu 4 - Stíny Amberu. Amber 4 - Paže Oberonova. Amber 5 - Dvory chaosu. Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Ke knize "Úsvit Amberu 3 - Kouzlo Amberu" doporučujeme také: Stíny Amberu Zelazny, Roger; Betancourt, John Gregory Cena: 206 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Devět princů Amberu book. Read 1,851 reviews from the world's largest community for readers. Nekonečný je svět Amberu vrhajícího stíny, jejichž velkolepé... Návrat do světa Amberu a Dvorů Chaosu. Před vámi leží první román z nové, dlouho očekávané trilogie odhalující největší tajemství jediného skutečného světa - Amberu - trilogie, plné strhujícího vyprávění a překvapujících odhalení, která v sobě skrývají nezodpovězené otázky. Boj mezi Dvory Chaosu a říší Amberu trvá! Krevní msta otců se přenáší na syny. Merlin, syn Corwina, nemá souzen klidný život ve stínu Země. Ačkoli v jeho tepnách proudí stejným dílem krev Amberu i krev Chaosu, je to on, kdo by měl zachránit Amber ve chvíli další osudové zkoušky. Po velké bitvě mezi Ambeřany a ... První stín Amberu: Úsvit Amberu 1 Před vámi leží první román z nové, dlouho očekávané série, odhalující největší tajemství jediného skutečného světa, Amberu, série plné strhujícího vyprávění a překvapujících odhalení, která v sobě skrývají nezodpovězené otázky: Kdo a proč vytvořil Amber? Stíny Amberu: Úsvit Amberu 4. Člověče, nemrač se! Jak zhypnotizovat Marii | Knihkupectví Seidl Kniha: Jak zhypnotizovat Marii (Richard Bach). Nakupujte knihy online ve vašem oblíbeném knihkupectví Martinus.cz! Abychom vám mohli co nejlépe doporučovat knížky a též pro marketingové účely, si potřebujeme do vašeho ... Informace o knižní sérii Úsvit Amberu. Detailní přehled jednotlivých dílů. ČBDB.cz - Databáze knih....

INFORMACE

AUTOR
John Gregory Betancourt,
DIMENZE
7,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Stíny Amberu: Úsvit Amberu 4..pdf

POPIS

Čtvrtý díl fantasy série Úsvit Amberu. Když se Oberon vrátí na Amber, Dworkin mu oznamuje, že Vzor se pomocí jakéhosi kouzla přemístil do nitra hradu. Další zkoumání odhalí, že prvotní Vzor zůstal na svém původním místě, kde vznikl, a hrad Amber nyní vlastní jeho identickou kopii. Avšak jak se postupně ukazuje, došlo k mnohem většímu poškození. Za jediný večer Oberon zjišťuje, že Amber je domovem další rasy – celé civilizace, která žije na dně oceánu, ve městě, které je zrcadlovým odrazem Amberu. Dozvídá se, že v těchto hlubinách se také objevila kopie Vzoru… a královna podmořského světa o něm všechno ví a snaží se Vzoru ve své říši zbavit; má s Oberonem vlastní plány… a také moc, která dokáže její přání uskutečnit.

Chcete si přečíst knihu?Stíny Amberu: Úsvit Amberu 4. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Gregory Betancourt,. Číst Stíny Amberu: Úsvit Amberu 4. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY