Povedená partička: Past na surovce

Povedená partička: Past na surovce - Michael Fry | I15cajalco.com

.... Velmi dobrá a zábavná knížka a je mi 10 takžens dobré i pro děti ... Povedená partička Past na surovce / Nejlevnější knihy ... . ... Povedená partička: Past na surovce. Ukázková publikace vydavatele Euromedia:Se šikanou se na školách setká až 40 % dětí. Obětí šikany je i dvanáctiletý Nick, hlavní hrdina knihy Povedená partička: Past na surovce. Text psaný s jemným humorem a s nadhledem, je doplněn množstvím vtipů a komiksových kreseb.Když Nick ... Kupte knihu Povedená partička: Past na surovce od Michae ... Povedená partička 1: Soutěžte s Pastí na surovce | Ábíčko.cz ... .Když Nick ... Kupte knihu Povedená partička: Past na surovce od Michael Fry na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Povedená partička: Past na surovce Autor: Fry, Martin Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024244464 ISBN: 978-80-242-4446-4 Originál: The Odd Squad: Bully Bait Překlad: Mikulka, Lumír Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 13 × 20,7 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) ... Se šikanou se na školách setká až 40 % dětí. Její obětí je i dvanáctiletý hlavní hrdina knihy Povedená partička od autora kultovního...

INFORMACE

AUTOR
Michael Fry
DIMENZE
4,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Povedená partička: Past na surovce.pdf

POPIS

Nicka nestydatě šikanuje spolužák. Když ho nacpe do skříňky v šatně, výchovný poradce usoudí, že je načase, aby se zařadil do kolektivu, a tak z něj a dalších dvou třídních zoufalců, Molly a  Karla, vznikne Povedená partička. Její členové ze sebe nejdřív nejsou moc nadšení, ale když je přihlouplý Roy šikanuje čím dál víc, nezbývá jim než se pokusit mu v tom zabránit... Text, psaný s jemným humorem a s nadhledem,  je doplněn množstvím vtipů a komiksových kreseb.

Chcete si přečíst knihu?Povedená partička: Past na surovce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Fry. Číst Povedená partička: Past na surovce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY