Star Trek: Zkouška ohněm - Spock: Oheň a růže

Star Trek: Zkouška ohněm - Spock: Oheň a růže - David R. George III | I15cajalco.com

...kánec se spoléhá na logiku, takže je racionálním protějškem kapitána Kirka, čímž doplňuje i doktora McCoye ... Star Trek (knižní série) - Wikipedie ... .. Postava Spocka se poprvé objevila již v prvním a původně nevysílaném pilotním díle „Klec ... Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy. Star Trek: Zkouška ohněm - Spock: Oheň a růže. David R. George III ... Star Trek: Zkouška ohněm - Spock Autor: George III, David R. Nakladatel: Laser-books EAN: 9788071933779 ISBN: 978-80-7193-377-9 Překlad: Jelínek, Ladislav Popis: 1× kniha, bro ... Star Trek - Zkouška ohněm: Spock - Oheň a růže - Sci-fi ... ... . Nakladatel: Laser-books EAN: 9788071933779 ISBN: 978-80-7193-377-9 Překlad: Jelínek, Ladislav Popis: 1× kniha, brožovaná, 384 stran, česky Zboží ze stejné kategorie - Star Trek - Zkouška ohněm: Spock - Oheň a růže Vorkosigan 12 - Aliance kapitána Vorpatrila Kniha volně navazuje na Vorkosiganovu sérii Kapitán Ivan Vorpatril má někdy pocit, že kdyby ... V jediném okamžiku... se životy trojice mužů navždy změní. Ve zlomku vteřiny, kdy zároveň cosi získají a ztratí, zničí svět, aby ho v zápětí opět stvořili. Mnohé už se stalo dřív, mnohé se ještě stane, nic ale neovlivní jejich životy tolik jako ona chvíle na pokraji věčnosti. V jediném okamžiku... musí Spock, Vulkánec ztracený v čase, přihlížet tomu ... Zkouška ohněm: Spock - Oheň a růže: Crucible: Spock - The Fire and the Rose: David R. George III listopad 2006 2014 Ladislav Jelínek Laser-books 1930, 2267, 2269, 2270, 2285, 2293-2312 Errand of Fury #2: Demands of Honor: Kevin Ryan leden 2007 2267 Zkouška ohněm: Kirk - Hvězda všem zbloudilým: Crucible: Kirk - The Star to ... This title features three-part "Star Trek: The Motion Picture", the one-shots "Star Trek: The Search for Spock", "Star Trek IV:... Uložit ke srovnání. 772 - 773 Kč v 2 obchodech. Porovnat ceny. Star Trek - Zkouška ohněm: Spock - Oheň a růže . Hodnocení produktu: 100% Oheň a růže. GEORGE David R. Info: Laser-books, 2014 (1.) - brož., 384 str. Z angl. přel. L. Jelínek EAN: 9788071933779 Star Trek - Zkouška ohněm David R. George. Zobrazeno 1 až 2 z 2. skladem předprodej: Nejprodávanější; Pořadí v serii; Od nejlevnějšího; Od nejdražšího; Hodnocení; Nejprodávanější za poslední tři měsíce; 2 Spock - Oheň i růže. David R. George. Star Trek: Zkouška ohněm - Spock - George David R. V jediném okamžiku... se životy trojice mužů navždy změní. Ve zlomku vteřiny, kdy zároveň cosi získají a ztratí, zničí svět, aby ho v zápětí opět stvořili. Star Trek - Zkouška ohněm: Spock - Oheň a růže 289,00K ... Odkud přicházejí stíny do záložek (oblíbených), nebo sdílet Star Trek - Zkouška ohněm: McCoy - Odkud přicházejí stíny na facebooku (ikonkou pod obrázkem). Tento produkt byl přidán do našeho katalogu Pátek 26 září, 2008. ... Star Trek - Zkouška ohněm: Spock - Oheň a růže ... 257 Kč Star Trek: Zkouška ohněm: Kirk - Hvězda George David R. Cena: 239 Kč Divočarka: Zkouška ohněm Kaaberbolová Lene Cena: 212 Kč Assassins Creed -...

INFORMACE

AUTOR
David R. George III
DIMENZE
8,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Star Trek: Zkouška ohněm - Spock: Oheň a růže.pdf

POPIS

V jediném okamžiku... se životy trojice mužů navždy změní. Ve zlomku vteřiny, kdy zároveň cosi získají a ztratí, zničí svět, aby ho v zápětí opět stvořili. Mnohé už se stalo dřív, mnohé se ještě stane, nic ale neovlivní jejich životy tolik jako ona chvíle na pokraji věčnosti. V jediném okamžiku... musí Spock, Vulkánec ztracený v čase, přihlížet tomu, jak nejlepší přítel nechá na jeho radu zahynout svou životní lásku, což zajistí, že dějiny Země zůstanou beze změny. Když sám Spock za jiných okolností úmyslně změní historii, neúprosné požadavky logiky ho nutí hledat způsob, jak se vypořádat s výsledným rozporem. V jediném okamžiku... který se mu stále znovu vrací, zachránil Spock dějiny na úkor štěstí svého přítele, Jima Kirka. Teprve Kirkova smrt Spocka přiměje přehodnotit samotné základní kameny svého dosavadního života. Aby se dokázal vzepřít pocitu ztráty a výčitkám svědomí, hledá řešení tam, kde už jednou selhal: v úplném ovládnutí vlastních emocí. Ani dokonalá geometrie naprosté logiky však Spocka neušetří nových ztrát a nové nutnosti čelit nevyhnutelnému utrpení, se kterým se nikdy nedokázal sžít. Kruh se uzavírá.

Chcete si přečíst knihu?Star Trek: Zkouška ohněm - Spock: Oheň a růže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David R. George III. Číst Star Trek: Zkouška ohněm - Spock: Oheň a růže Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY