Odhal mě

Odhal mě - Julie Kenner | I15cajalco.com

...tených: 354x: Odhal mě: Stark Trilogy 1 329,-251,-Není dostupné Odhal mě: Stark Trilogy 1 Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a Obnažené přichází erotická, emocemi nabitá romance mezi mocným mužem, který nikdy neslyšel „ne", a silnou ženou, která říká „ano", jen když se to hodí jí samotné ... AySel - Stay With Me lyrics + Czech translation ... . Odhal mě J. Kenner. Výrobní číslo: 978-80-7384-835-4 EAN: 9788073848354 Náš kód: 74785 Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde. Popis produktu ... Kniha: Odhal mě (Série Stark Trilogy 1) Autor: J. Kenner Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a Obnažené přichází erotická, emocemi nabitá romance mezi mocným mužem, který nikdy neslyšel „ne", a silnou ženou, která říká „ano", jen ... E ... Odhal mě - J. Kenner — Heureka.sk ... . Prohlédněte si podobné produkty zde. Popis produktu ... Kniha: Odhal mě (Série Stark Trilogy 1) Autor: J. Kenner Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a Obnažené přichází erotická, emocemi nabitá romance mezi mocným mužem, který nikdy neslyšel „ne", a silnou ženou, která říká „ano", jen ... Editions for Release Me: 0345544110 (Paperback published in 2013), (Kindle Edition published in 2013), 0345544129 (ebook published in 2013), (Kindle Edit......

INFORMACE

AUTOR
Julie Kenner
DIMENZE
8,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Odhal mě.pdf

POPIS

Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a Obnažené přichází erotická, emocemi nabitá romance mezi mocným mužem, který nikdy neslyšel „ne“, a silnou ženou, která říká „ano“, jen když se to hodí jí samotné.Byl jediným mužem, jemuž jsem nedokázala uniknout. A jediným, jemuž jsem nedokázala odolat. Damien Stark by mohl mít každou ženu. Byl sexy, sebevědomý a panovačný. Co si zamanul, to měl. A to, co chtěl, jsem byla já.Naše vzájemná přitažlivost se nedala přehlédnout. Překračovala všechny hranice, ale stejně jako jsem toužila mu patřit, tak jsem se zároveň děsila nátlaku jeho požadavků. Podlehnout Damienovi znamenalo, že bych se musela podělit o nejtemnější pravdu o své minulosti – a riskovat tím rozchod. Ale i Damien měl své démony. A jak se naše vášeň proměňovala v posedlost, tím víc hrozilo, že ho jeho tajemství zničí – a nás oba také.

Chcete si přečíst knihu?Odhal mě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julie Kenner. Číst Odhal mě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY