O Budulínkovi

O Budulínkovi - Kamila Skopová | I15cajalco.com

...adě obrázku pak můžou zkusit celou po Blog ... O Budulínkovi - Předškoláci - omalovánky, pracovní listy ... ... . 2 May 2020. Take your HR comms to the next level with Prezi Video; 30 April 2020. Prezi's Staff Picks: InVision employees share their remote work secrets > Publikace, pomůcky > Výukové tematické obrazy A1 > Tematický obraz: Vyprávěj pohádku: O Budulínkovi. Zvětšit . Předchozí . Další . Tematický obraz: Vyprávěj pohádku: O Budulínkovi. Tematické zaměření nebo obsah činností ... O Budulínkovi - Facebook ... . Tematické zaměření nebo obsah činností: Pohádky 199 Kč ... Pohádka o Koblížkovi, někdy také pohádka O chytrém Koblížkovi pochází z lidové tradice. Písemně ji zpracoval na počátku 19. století František Bartoš ve své Kytici z lidového básnictva. Pohádka se ústně vypráví nebo předčítá dětem v nejrůznějších obměnách dodnes. O Budulínkovi. Klasická pohádka o neposlušném Budulínkovi, který se nakonec polepší a vše dobře dopadne. Kategorie: Dětská akce: Místo konání: KD K-TRIO, Dr. Martínka 1439/4, Ostrava-Hrabůvka, 700 30 Prodejní místa: Kulturní dům K-TRIO ......

INFORMACE

AUTOR
Kamila Skopová
DIMENZE
8,97 MB
NÁZEV SOUBORU
O Budulínkovi.pdf

POPIS

Budulínek neměl právě kliku, když se setkal s proradnou liškou, ale všechno se v dobré obrátilo. Tuhle klasickou pohádku známe všichni. Umíte si ale představit, že jste někdy byli tak malí, že vám ji někdo vyprávěl poprvé a předtím jste ji neznali? Poeticky ilustrované leporelo jednoduše a vtipně vede rodiče a děti pohádkou a může být prvním seznámením malých s touto pohádkovou klasikou. Obrázky nechávají prostor pro povídání rodičů s dětmi a rozvíjení představivosti všech zúčastněných.

Chcete si přečíst knihu?O Budulínkovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kamila Skopová. Číst O Budulínkovi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY