Zahrádka v květináči: pro váš balkon i okenní parapet

Zahrádka v květináči: pro váš balkon i okenní parapet - Anita Blahušová | I15cajalco.com

...rostliny vhodné právě pro váš domov ... DÁREK: Zahrádka v květináči - Pro váš balkon i okenní ... ... . Celé dny trávíme uvnitř - ať už doma nebo v práci - odtrženi od zeleně a čerstvého vzduchu. Zahradničení je činnost s relaxačními, ba přímo terapeutickými účinky. Zahrádka v květináči pro váš balkon i okenní parapet, Celé dny trávíme uvnitř - ať už doma nebo v práci - odtrženi od zeleně a čerstvého vzduchu. Zahradničení je činnost s relaxačními, ba přímo terapeutickými účink Název: Zahrádka v květináči pro váš balkon i okenní parapet. Autor: Blahušová Anita. Titul je za ... Zahrádka v květináči -- Pro váš balkon i okenní parapet ... . Autor: Blahušová Anita. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Flora, zahrada; ISBN: 978-80-87049-70-9. EAN: 9788087049709. Objednací kód: ND234929 Že bydlíte v bytě a nemáte zahradu? K vytvoření minizahrádky vám postačí balkon nebo okenní parapet! Kniha Zahrádka v květináči Anity Blahušové vám poradí na co si dát pozor, než začnete s pěstováním, pomůže vám vybrat správné nádoby, nářadí a také rostliny vhodné právě pro váš domov. Na knihu Zahrádka v květináči pro váš balkon i okenní parapet mám jen samé slova chvály. Pokud nemáte prostory k zahradničení, ale chtěli byste se tomuto koníčku věnovat, tahle kniha vám poradí jak na to například na balkonu případně za oknem. Zahrádka v květináči pro váš balkon i okenní ...

INFORMACE

AUTOR
Anita Blahušová
DIMENZE
3,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahrádka v květináči: pro váš balkon i okenní parapet.pdf

POPIS

Celé dny trávíme uvnitř – ať už doma nebo v práci – odtrženi od zeleně a čerstvého vzduchu. Zahradničení je činnost s relaxačními, ba přímo terapeutickými účinky. Vytvořte si vlastní oázu klidu z rostlin, kterými se budete nejen kochat, ale následně je využijete třeba při vaření nebo jako zábavu pro děti. Že bydlíte v bytě a nemáte zahradu? K vytvoření minizahrádky vám postačí balkon nebo okenní parapet! Kniha Zahrádka v květináči Anity Blahušové vám poradí na co si dát pozor, než začnete s pěstováním, pomůže vám vybrat správné nádoby, nářadí a také rostliny vhodné právě pro váš domov. Krok za krokem s vámi rostliny zasadí, zbývá už jen zvolit si ten pravý typ zahrádky. Ze 37 inspirativních minizahrádek si budete moci vybrat tu, která se hodí do vašeho bytu i k vašemu naturelu – toužíte po vlastní zelenině či bylinkách, po rozkvetlé louce nebo po květináči pro vaše nejmenší, jste alergik, máte rádi květiny, ale jste tak trochu lenoch? Všechny popisované a vyobrazené rostliny a jejich kombinace patří mezi ty nejsnadnější k pěstování a jsou pečlivě vybrané tak, aby založení mini zahrádky zvládl i naprostý začátečník.Kniha obsahuje i praktické a tvůrčí tipy a triky, které jistě ocení i letití zahrádkáři. Ze 40 druhů zahrádek vybíráme: Itálie – Caprese, Francie – Bouquet garni, Babiččina – Levandulový cukr, Polévková – Ledové kostky do polévky, Anglická – Jak stříhat buxus, Lesní – Borůvky, variace zahrádek pro děti, Asijská kuchyně – Thajská bazalka, chilli papričky, Motýli – Lákadlo pro motýly, Pro alergiky 2 – Bezpylová slunečnice, Zeleninový balkon atd.

Chcete si přečíst knihu?Zahrádka v květináči: pro váš balkon i okenní parapet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anita Blahušová. Číst Zahrádka v květináči: pro váš balkon i okenní parapet Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY