Nechtění

Nechtění - Kristina Ohlssonová | I15cajalco.com

...hy nevěří. Jenže pak se najednou v místnosti prožene vítr, i když jsou všechna okna zavřená… Na zemi se objeví loužička, i když sem nemá odkud zatékat… Někdo vás chytne za rameno, ale jste přece doma úplně sami… Nechtění Kristina Ohlssonová ... Citáty o práci (1019 citátů) | Citáty slavných osobností ... . 2013, Kniha Zlín. Originální název: Askungar Překlad: Luisa Robovská ISBN: 978-80-87497-72-2 ekniha: ano Záhadné zelené děti z Woolpitu: Nadpřirozené bytosti, nebo nechtění sirotci Dalibor Vrána 16.10.2019. V anglické vesničce Woolpit se objevují dvě záhadné děti. Jsou celé zelené a mluví podivnou cizí řečí! Prý přišly jeskyní ze světa, kde slunce nikdy nesvítí a kde jsou všichni zelení… Svou literární kariéru zahájila v roce 2009 dete ... Citáty o práci (1019 citátů) | Citáty slavných osobností ... .10.2019. V anglické vesničce Woolpit se objevují dvě záhadné děti. Jsou celé zelené a mluví podivnou cizí řečí! Prý přišly jeskyní ze světa, kde slunce nikdy nesvítí a kde jsou všichni zelení… Svou literární kariéru zahájila v roce 2009 detektivním románem Askungar (Nechtění). Její druhý román Tusenskönor (Sedmikrásky) získal cenu Stabilopriset a byl v roce 2010 nominován na nejlepší švédský detektivní román roku. V letech 2011 a 2012 vyšly autorce další dvě díla: Änglavakter (Andělé strážní) a ... V Edenu byli nechtění, teď táhnou Jablonec. Chceme Slavii prohnat, tvrdí sešívaná klika na severu Čech . 23. srpna 2019 15:32 - Jablonec nad Nisou . Každý je jiný, hodně je však také spojuje. Patří fotbalové Slavii, ale do nabitého kádru mistra se letos neprosadili. Jakub Jugas, Jan Matoušek a Jan Sýkora našli azyl v ... „Imigranti v ČR - žádaní a nechtění. Současné migrační a integrační politiky v ČR." Pp. 13-36 in Rakoczyová, Miroslava, Robert Trbola (eds.). Institucionální podmínky sociální integrace cizinců v ČR I. Brno: Barrister & Principal. 184 s. ISBN 978-80-87474-19-8. Přesto Nechtění odsýpají, mají v sobě příjemný feeling dobrého televizního seriálu a jde rozhodně o tu stravitelnější část švédské knihotéky. Míle před Keplerem, na dosah Nesba. Čítaj viac. reagovať . 0. 1. Recenzia z Martinus.cz . Terez Zdvihalová ... Severské detektivky jsou fenomén, to se prostě ví. Drsný kraj, zima, sociální tematika a spousta vražd. Některé se povedly více, některé zapadly do průměru. Srdcovkou a králem pro mě není nikdo jiný než Stieg Larsson. Díky němu jedu v severské krimi :o). Ale mám i královnu. Kdo jiný by to mohl být než Åsa Larssonová. To...

INFORMACE

AUTOR
Kristina Ohlssonová
DIMENZE
12,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Nechtění.pdf

POPIS

Z rychlíku X-2000, který přijel na stockholmské hlavní nádraží, zmizela malá holčička. Policie začne brzy podezřívat jejího otce, na jehož dopadení vynaloží veškeré síly. Na jiném místě ve Švédsku se zatím před mužem, kterého zpočátku považovala za svého vysněného prince a osvoboditele, skrývá mladá žena. Dobře ví, proč holčička zmizela, a chystá se k dalšímu útěku. Policejní vyšetřování vede legendární komisař Alex Recht, kterému pomáhá horlivý kriminalista Peder Rydh a v neposlední řadě Fredrika Bergmanová, jejímž původním záměrem byla kariéra houslistky. Místo toho však skončila na policii a teď musí ze všech sil bojovat proti větru, aby zavedla vyšetřování jiným směrem, než tím, který se v první chvíli zdál nejpravděpodobnější. Případ plný rafinovaného zla zatím narůstá do stále větších rozměrů. Vyšetřovací tým nemá času nazbyt, pokud nemá dojít k dalším ztrátám na životech. Kolik mají času, než pachatel udělá další tah? A kdo je záhadná žena jako stín? Je třeba ji najít, aby na své místo zapadl i poslední kousek skládanky? Kristina Ohlssonová (1979) žije ve Stockholmu. Vystudovala politologii a pracovala mimo jiné jako analytička v Organizaci pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OSCE), na švédském Ministerstvu zahraničních věcí a na švédském Policejním prezidiu. V minulosti publikovala odborné texty na téma Izraelsko-palestinského konfliktu a zahraniční politiky EU. Svou literární kariéru zahájila v roce 2009 detektivním románem Askungar (Nechtění). Její druhý román Tusenskönor (Sedmikrásky) získal cenu Stabilopriset a byl v roce 2010 nominován na nejlepší švédský detektivní román roku. V letech 2011 a 2012 vyšly autorce další dvě díla: Änglavakter (Andělé strážní) a Paradisoffer (Oběti ráje).

Chcete si přečíst knihu?Nechtění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristina Ohlssonová. Číst Nechtění Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY