Pražské hudební světy

Pražské hudební světy - Zuzana Jurková | I15cajalco.com

...ání: Karolinum 2013 | Jazyk: čeština | Signatura: VT 2639 ... Salon ZUŠ — Pražské jaro - 75. mezinárodní hudební ... ... . Reflexe pražského hudebního života - neortodoxním pohledem přibližují hudební události a dění v současné Praze napříč hudebními žánry publicisté v čele s hudební etnoložkou a muzikoložkou Z. Jurkovou. S řadou ... Pražské hudební světy jsou první knihou, která se věnuje hudbě v Praze z jiné než hudebně historické perspektivy: K hudebním událostem dnešní Prahy přistupuje z pozice etnomuzikologie, někdy nazývané také hudební antropologie. Pražské hudební světy jsou první knihou, která se vě ... Pražské hudební světy za 9,00€ | Gorila ... . Pražské hudební světy jsou první knihou, která se věnuje hudbě v Praze z jiné než hudebně historické perspektivy: K hudebním událostem dnešní Prahy přistupuje z pozice etnomuzikologie, někdy nazývané také hudební antropologie. Dostáváme se tak kupříkladu na festival Refufest, na punkový koncert do klubu Modrá vopice a na představení Dvořákovy Rusalky do ... Pražské hudební světy. Jurková, Zuzana. Režisér jako koncept. Havlíčková Kysová, Šárka. Ticho: John Cage, filozofia absencií a skúsenosť ticha. Šterbáková, Daniela. Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému. Stevanović, Ena Pražské hudební světy a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Pražské hudební porovnaj ceny v 5 obchodoch od 10.82 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp PRAŽSKÉ HUDEBNÍ SVĚTY (ZUZANA JURKOVÁ ) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Pražské hudební světy jsou první knihou, která se věnuje hudbě v Praze z jiné než hudebně historické perspektivy: k hudebním událostem dnešní Prahy přistupuje z pozice etnomuzikologie, někdy nazývané také hudební antropologie. Pražské hudební světy Jurková, Zuzana. Pražské hudební světy jsou první knihou, která se věnuje hudbě v Praze z jiné než hudebně historické perspektivy: k hudebním událostem dn... „Pražské jaro se dlouhodobě hlásí k výchově mladých hudebníků a svým přístupem s...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Jurková
DIMENZE
8,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Pražské hudební světy.pdf

POPIS

Pražské hudební světy jsou první knihou, která se věnuje hudbě v Praze z jiné než hudebně historické perspektivy: K hudebním událostem dnešní Prahy přistupuje z pozice etnomuzikologie, někdy nazývané také hudební antropologie. Dostáváme se tak kupříkladu na festival Refufest, na punkový koncert do klubu Modrá vopice a na představení Dvořákovy Rusalky do Národního divadla nebo doprovázíme oddané Haré Kršny při jejich průvodu centrem Prahy; nejen proto, abychom je viděli a "slyšeli" jejich muziku, ale zejména proto, abychom se dozvěděli, kdo a proč ji provozuje a poslouchá. Kniha je bohatě ilustrována fotografiemi, které čtenáři pomáhají stát se jedním z účastníků popisovaných událostí.

Chcete si přečíst knihu?Pražské hudební světy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Jurková. Číst Pražské hudební světy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY