Sirotek z Highbury

Sirotek z Highbury - Joan Aiken | I15cajalco.com

...aná. ... E-kniha: Sirotek z Highbury - Joan Aiken ... Kniha Sirotek z Highbury | Knihy pre každého ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Sirotek z Highbury Autor: Aiken, Joan Nakladatel: Baronet EAN: 9788073848286 ISBN: 978-80-7384-828-6 Překlad: Havlíkovi, Ludmila a Tomáš Popis: 1× kniha, vázaná, 336 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Jane Fairfaxová poznala už jako mal ... Sirotek z Highbury - Joan Aiken | Elektronická kniha na ... ... . vydání) Jane Fairfaxová poznala už jako malé dítě, že se bude muset spoléhat především sama na sebe. Otec jí zahynul na bojišti, matka podlehla těžké nemoci a starý dědeček, vikář z Highbury, který se jí po smrti rodičů ujal, zemřel zakrátko také. Sirotek z Highbury Aiken Joan. Sirotek z Highbury. Aiken Joan. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Volné pokračování románu Emma od Jane AustenovéJane Fairfaxová poznala už jako malé dítě, že se bude muset spoléhat především sama na sebe. ... Volné pokračování románu Emma od Jane Austenové Jane Fairfaxová poznala už jako malé dítě, že se bude muset spoléhat především sama n...

INFORMACE

AUTOR
Joan Aiken
DIMENZE
6,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Sirotek z Highbury.pdf

POPIS

Jane Fairfaxová poznala už jako malé dítě, že se bude muset spoléhat především sama na sebe. Otec jí zahynul na bojišti, matka podlehla těžké nemoci a starý dědeček, vikář z Highbury, který se jí po smrti rodičů ujal, zemřel zakrátko také. Jeho manželka, starší dcera i osiřelá vnučka se tak ze dne na den ocitají takřka bez prostředků ve světě, který je zatížený povrchními konvencemi a ženám příliš nepřeje. Malá Jane je roztomilé a nesmírně bystré dítě, ale skromné poměry její babičky a tety jí berou veškeré naděje na nějaké lepší vzdělání. Dívčiných schopností, které u jejích vrstevníků vyvolávají většinou posměch nebo odsudek, si naštěstí všimnou lidé, kteří jí dokážou pomoci. Nakonec z ní vyroste krásná a vzdělaná dívka toužící po lásce, ale pro své okolí stále zůstává tak trochu jiná a záhadná.Román volně navazuje na jedno z nejuznávanějších děl Jane Austenové Emma, ve kterém se Jane objevuje jako druhá hlavní hrdinka.

Chcete si přečíst knihu?Sirotek z Highbury ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joan Aiken. Číst Sirotek z Highbury Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY