Velehrad víry a naděje: Cyrilometodějská úcta a dědictví v životě a poslání církve v českých zemích

Velehrad víry a naděje: Cyrilometodějská úcta a dědictví v životě a poslání církve v českých zemích - Pavel Ambros | I15cajalco.com

......

INFORMACE

AUTOR
Pavel Ambros
DIMENZE
3,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Velehrad víry a naděje: Cyrilometodějská úcta a dědictví v životě a poslání církve v českých zemích.pdf

POPIS

"Svatí Cyril a Metoděj přišli na Moravu před 1150 lety a zaseli tu víru. Vzpomínka na onu blahodárnou událost, která nesmazatelně poznamenala dějiny, umění a veškerou kulturu vaší země, oslovuje věřící, ale nabízí příležitost také celému národu, aby prohloubil zejména vzácné mravní dědictví, které má svůj původ v neúnavném působení svatých bratří ze Soluně. V té souvislosti je nesmírně významné, že odhodlání střežit a rozvíjet zděděné duchovní a kulturní bohatství je ve vaší zemi také právně náležitě zakotveno." Z listu papeže Františka (24. června 2013)

Chcete si přečíst knihu?Velehrad víry a naděje: Cyrilometodějská úcta a dědictví v životě a poslání církve v českých zemích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Ambros. Číst Velehrad víry a naděje: Cyrilometodějská úcta a dědictví v životě a poslání církve v českých zemích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY