Zeptejte se Deepaka na lásku a vztahy

Zeptejte se Deepaka na lásku a vztahy - Deepak Chopra | I15cajalco.com

...Chopra. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5 ... Zeptejte se Deepaka na lásku a vztahy - Deepak Chopra ... ... .0 z 5 hvězdiček 3 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Deepak Chopra shromáždil v této knize otázky a odpovědi o všech fázích lásky. ... Radikální krása - Změňte se zevnitř a změníte se i navenek 2018; Buddha: Příběh osvícení 2008; Léčení těla a mysli 1993; Anatomie zázraku 2005; Nesmrtelné tělo, nekonečná duše 1995; Kouzelníkova cesta 2008; všech 39 knih autora. Kniha Zeptejte se Deepaka na lásku a v ... Kniha: Zeptejte se Deepaka na lásku a vztahy (Deepak ... ... . Kniha Zeptejte se Deepaka na lásku a vztahy je v Zeptejte se Deepaka na lásku a vztahy Deepak Chopra. Skrýval by život bez lásky nějaké tajemství? Deepak Chopra shromáždil v této knize otázky a odpovědi o všech fázích lásky. Věnuje se budování a začátkům nových vztahů, kdy je člověk zranitelný a zachvacují jej pochyby...

INFORMACE

AUTOR
Deepak Chopra
DIMENZE
10,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Zeptejte se Deepaka na lásku a vztahy.pdf

POPIS

Deepak Chopra shromáždil v této knize otázky a odpovědi o všech fázích lásky. Věnuje se budování a začátkům nových vztahů, kdy je člověk zranitelný a zachvacují jej pochyby o vlastní osobě, jak v sexuální, tak i emocionální rovině. Nevyhýbá se ani palčivým otázkám, jež se týkají přízemní stránky lásky. Sám autor uvádí, že milovat někoho sexuálně, s vášní a touhou, může být fyzickým vyjádřením všeobecné lásky, která dva lidi spojuje spirituálně. Dále radí i v oblastech manželství, rodičovství či rodiny.

Chcete si přečíst knihu?Zeptejte se Deepaka na lásku a vztahy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Deepak Chopra. Číst Zeptejte se Deepaka na lásku a vztahy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY