Krajina: Fotografie v praxi

Krajina: Fotografie v praxi - Michael Freeman | I15cajalco.com

...axi je určena všem zájemcům o digitální fotografii (i když ji mohou využít i fotografové pracující stále s klasickými filmovými fotoaparáty) ... Fotografie v praxi - Krajina - PRESS.SK ... . Postupně v této řadě vycházejí specializované publikace pro různé okruhy problémů, které zajímají každého fotografa. Hledáte Fotografie v praxi: KRAJINA od Slavoj Písek,Michael Freeman,Růžena Písková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Fotografie v praxi: Krajina Autor: Michael Freeman Ediční řada Fotografie v praxi je určena všem zájemcům o digitá ... Fotografie v praxi - krajina by ZONER software, a.s. - Issuu ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha: Fotografie v praxi: Krajina Autor: Michael Freeman Ediční řada Fotografie v praxi je určena všem zájemcům o digitální fotografii (i když ji mohou využít i fotografové pracující stále s klasickými filmovými fotoaparáty). Kupte knihu Fotografie v praxi KRAJINA (Michael Freeman) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Ediční řada Fotografie v praxi je určena všem zájemcům o digitální fotografii (i když ji mohou využít i fotografové pracující stále s klasickými filmovými fotoaparáty). Postupně v této řadě vycházejí specializované publikace pro různé okruhy problémů, které zajímají každého fotografa. Ediční řada Fotografie v praxi je určena všem zájemcům o digitální fotografii (i když ji mohou vy...

INFORMACE

AUTOR
Michael Freeman
DIMENZE
7,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Krajina: Fotografie v praxi.pdf

POPIS

O krajinářskou fotografii se zajímá asi největší skupina fotografů. Je to velmi atraktivní, ale současně nekompromisní a nelítostný žánr – pouze velmi malý počet snímků je dostatečně kvalitních na to, aby si zasloužil nejvyšší hodnocení. Tato kniha poskytuje zájemcům o fotografování krajiny základní informace jak z pohledu fotografického vybavení a vlastní fotografické techniky, tak i z hlediska kompozice i výtvarné stránky výsledné fotografie. V prakticky zaměřených lekcích postupně projdete témata: jak vnímat krajinu a nalézat její základní a významné prvky a jak je využívat pro zajímavé kompozice. Jak pracovat s horizontem, s oblohou, tekoucí vodou nebo jak dostat do krajiny třeba člověka nebo stavby jako měřítko, které vyzdvihne např. monumentalitu krajiny. Kapitoly věnované barevnému stylu vám ukážou, jak se dají využít jevy, jakými jsou mlha, opar nebo třeba déšť pro vytvoření působivých fotografií. Naučíte se pracovat s popředím a pozadím, využívat nebo dodat krajině vrstvy, které umožní zprostředkovat divákovi jiný pohled na krajinu.

Chcete si přečíst knihu?Krajina: Fotografie v praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Freeman. Číst Krajina: Fotografie v praxi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY