Když vás pohltí plameny

Když vás pohltí plameny - David Sedaris | I15cajalco.com

...RMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách ... Když vás pohltí plameny (David Sedaris) | Detail knihy ... ... . Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Když vás pohltí plameny 298,-260,-Skladem > 5 ks. Koupit. Když vás pohltí plameny Vítejte ve světě Davida Sedarise, nejpopulárnějšího amerického humoristy současnosti! Jeho knihy se drží v čele žebříčků bestsellerů, prodalo se jich už bezmála deset milionů a byly přeloženy do pětadvaceti jazyků. Sedaris bývá ... Když vás pohltí plameny. David Sedaris. Vítejte ve svě ... Když vás pohltí plameny (David Sedaris) | Detail knihy ... ... . Sedaris bývá ... Když vás pohltí plameny. David Sedaris. Vítejte ve světě Davida Sedarise, nejpopulárnějšího amerického humoristy současnosti! Jeho knihy se drží v čele žebříčků bestsellerů, prodalo se jich už bezmála deset milionů a byly přeloženy do pětadvaceti jazyků. Sedaris bývá přirovnáván k Marku Twainovi, Jamesi Thurberovi či Robertu Fulghumovi - a když čteme jeho sbírku laskavých i humorných vyprávění, nazvanou Když vás pohltí plameny, pochopíme rychle proč: od drobných každodenních momentů se autor brilantně dostává k základním lidským věcem. Když vás pohltí plameny. Čtenářské recenze (1) Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( (1x) Vaše hodnocení ne tak dobré jako Naháč, to je špička :) 01.04.2019 Markéta Mikuličová ... Sedaris bývá přirovnáván k Marku Twainovi, Jamesi Thurberovi či Robertu Fulghumovi - a když čteme jeho sbírku laskavých i humorných vyprávění, nazvanou Když vás pohltí plameny, pochopíme rychle proč: od drobných každodenních momentů se autor brilantně dostává k základním lidským věcem. O čem je kniha Když vás pohltí plameny? Vítejte ve světě Davida Sedarise, nejpopulárnějšího amerického humoristy současnosti! Jeho knihy se drží v čele žebříčků bestsellerů, prodalo se jich už bezmála deset milionů a byly přeloženy do pětadvaceti jazyků. Když vás pohltí plameny autor: Sedaris David doporučená cena: 298 Kč naše cena:250Kč Nakrmte své emoce autor: Taitzová Jennifer doporučená cena: 249 Kč naše cena:219Kč Bojuje za vás autor: Lucado Max, Lucado Andrea Když vás pohltí americky laskavý smysl pro humor 15. března, 2014 Renata Dorňáková kniha , Recenze 0 Pokud vám (stejně jako mně) díla Davida Sedarise dosud unikala a s jeho jménem se setkáváte poprvé, patrně se porozhlédnete, o koho jde, a probudí se ve vás zvědavost. Sedaris bývá přirovnáván k Marku Twainovi, Jamesi Thurberovi či Robertu Fulghumovi - a když čteme jeho sbírku laskavých i humorných vyprávění, nazvanou Když vás pohltí plameny, pochopíme rychle proč: od drobných každodenních momentů se autor brilantně dostává k základním lidským věcem. Když vás pohltí plame...

INFORMACE

AUTOR
David Sedaris
DIMENZE
6,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Když vás pohltí plameny.pdf

POPIS

Vítejte ve světě Davida Sedarise, nejpopulárnějšího amerického humoristy současnosti! Jeho knihy se drží v čele žebříčků bestsellerů, prodalo se jich už bezmála deset milionů a byly přeloženy do pětadvaceti jazyků. Sedaris bývá přirovnáván k Marku Twainovi, Jamesi Thurberovi či Robertu Fulghumovi – a když čteme jeho sbírku laskavých i humorných vyprávění, nazvanou Když vás pohltí plameny, pochopíme rychle proč: od drobných každodenních momentů se autor brilantně dostává k základním lidským věcem. Když autorovi kupříkladu jednou vypnou vodu, napadne ho, že by k uvaření kávy použil vodu z vázy s květinami, a řetězením asociací se dostane z francouzského venkova až ke komicky trapné vzpomínce na nákup drog v jednom karavanu na venkově v Severní Karolíně. Jednotlivé texty knihy tak tematicky přecházejí od bizarních či komických hlavolamů všedního života – třebas od incidentu, při němž autorovi v letadle vypadne z pusy přímo do klína spolucestujícího pastilka na kašel, nebo pokusu ubránit svůj domov před neurotickým zpěvným ptactvem tím, že všechna okna vyplní obaly gramofonových desek – až k nejniternějším lidským pravdám.

Chcete si přečíst knihu?Když vás pohltí plameny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Sedaris. Číst Když vás pohltí plameny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY